Skocz do zawartości

Niedziałający transfer danych mobilnych


xTirea

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni borykam się z dziwnym problemem, otóż nie działa mi internet przy transferze danych, mimo że jakieś środki na pewno mam (ok. 10GB).

Wszystko zaczęło się dwa dni temu,gdy przy użyciu danych oglądałam film na YT. No i nie przerywając nawet filmu chciałam przełączyć na wifi, jednak okazało się, że wifi było wyłączone to chciałam wrócić do transferu, ale od tamtego momentu aż do teraz mi nie działa.

Na początku jeszcze pokazywało mi tam obok baterii tradycyjne H+ zamiast Orange 3G (a i tak nic nie działało), ale teraz to mimo włączenia danych i tak cały czas i niezmiennie jest tam Orange 3G.

Myślałam, że może ewentualnie pakiet mi sie skończył a Orange zapomniał mnie o tym powiadomić, ale dziś doładowałam konto i kupiłam nowy pakiet i nic.

Tradycyjna metoda radzenia sobie z problemami czyli "wyłącz i włącz" niestety ale nie działa.

 

Jakieś pomysły? Wolalabym uniknąć przywracania ustawień fabrycznych, nad czym też się zastanawiałam.

 

Dokładny model telefonu to Xiaomi Mi4 LTE 2GB/16GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że to awaria orange. Już się bałem, że coś mi się spierdzieliło. :) 

W ogóle dzisiaj mam problem z zasięgiem. Dziwne, że po włączeniu trybu samolotowego i wyłączeniu, telefon już nie chce się połączyć z siecią. Są tylko połączenia alarmowe. Dopiero restart pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...