Jump to content

Opinia na temat wersji WCDMA

Recommended Posts

Czy użytkownicy którzy zamówili, otrzymali i zaczęli używać model WCDMA mogliby się podzielić się opinią i spostrzeżeniami na temat tego modelu telefonu?

PS.100 tys sztuk rozeszło się w 4 minuty i mam nadzieję że jacyś Polacy byli w tym gronie

Cóż mam napisać... Telefon jest jednym z lepszych jakie kiedykolwiek używałem. Doskonale wykonany, widać zainteresowanie producenta każdym detalem. Wizualnie 9/10 [nie ma telefonów idealnych]. Co do technikaliów to jestem na etapie zabawy i testowania. Dużym, i zarazem pozytywnym zaskoczeniem jest samo MIUI. To mój pierwszy kontakt z tego typu nakładką. Po załadowaniu dwóch kart SIM [Orange/Play] sieci zostały wykryte błyskawicznie. Miałem kiedyś ZOPO C2 i tam system musiał dłuuuugo myśleć zanim się połączył. Dobre wrażenie robi też głośnik. Dźwięk jest czysty, poziom głośności dla mnie wystarczający. Mam telefon od 2 dni, prawdopodobnie jako jeden z pierwszych w Polsce [chodzi o wersję WCDMA]. Po pierwszym dniu zabawy zrobiłem preorder na M3, bo jeśli tani Red Rice jest tak wykonany, to co to będzie z M3 :) Jeżeli macie jakieś pytania, to jeśli tylko będę umiał odpowiedzieć, zapraszam.

Cieszy mnie bardzo że komuś udało się dostać ten model i że się zainteresować tym tematem. Możesz zdradzić ile w sumie zapłaciłeś oraz z jakiego sklepu zamawiałeś, oraz jak długo czekałeś na paczkę i który z kolorów obudowy wybrałeś? Gdybyś w czasie "używania" miał jakieś myśli na temat samego modelu którymi byś się podzielił było by fajnie. Ja obecnie miałem styczność z MIUI tylko na custom romach i to nie w pełni działających... Także każda uwaga będzie miła i pomoże mi podjąć decyzję czy zbierać już kasę czy jeszcze zaczekać ;>

Przyleciał z romem stable. Chcesz żeby był stabilny zostawisz ten ROM. Od razu jest ustawiony na język angielski. Jeśli nie, wgrywasz na 2 systemy najnowszy weekly update (po polsku)

Wysłane z mojego MI 2A

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...