Sign in to follow this  
Motaro

Pomoc z nowym systemem

Recommended Posts

Panowie. Czy jest ktoś na forum który przeinstalowałby mi system z  Miui Global 7.3 (stabilna) 7.3.2.0.0 (lhpcndd) ?
Mieszkam w wielkopolsce w powiecie słupeckim, do 100 km dojadę i dobrą wódkę postawie za usługe :)

Trunek możesz sobie zatrzymać.

Tutoriali masz wiele. Mogę pomóc ew. na GG, Skype.

O ile masz Mi3. Bo to chwila, moment. A jak Redmi 3 Pro jak w opisie to trochędłużej zejdzie bo jeszcze pozwolenie na odblokowanie bootloadera trzeba mieć. :)

Też mam Redmi 3 Pro .

Cały proces odblokowana i wgrania romu z muipolska zajął mi ok. 2 godziny.

Nie jets to czynność skomplikowana i osoba która ma styczność z komputerami

powinna dać sobie radę pod warunkiem że przeczyta się dokładnie instrukcję i jej przestrzega.

Oczywiście na początku trzeba wgrać rom china dev jak w poradniku, później odblokwanie (10 minut), twrp

i wgranie romu miupolska.Najdłużej trwa uruchamianie androida po wgraniu (do 5 minut zarówno china jak miupolska).

Windows "krzyczał" o braku sterowników ale odpięcie i ponowne podłączenie telefonu rozwiązało problem.

Na początku wgrałem na kompa MiPCSuite, przy flashowaniu romu china trzeba czekać na komunikat o poprawnym

zakończeniu bo procenty "oszukują".

Według mnie ten "nasz" działa szybciej i jest "ładniejszy" od 6.5.12 manhIT który miałem,.więc szczerze polecam.

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this