Recommended Posts

Witam, dzisiaj przyszedł do mnie tablet Xiaomi Mi Pad 2 w wersji 64 gb. Zamawiałem go w Chinach więc czekałem na niego ponad 3 tygodnie. Szczęśliwy wyciągam go z pudełka, uruchamiam i szybko wchodze w Sklep Google Play. Chciałem pobrać YouTube'a. Niestety albo w ogóle się nie pobiera i ciągle jest napisanie "Czekam na pobieranie" lub po dwukrotnym pobraniu wyskakuje błąd 963 lub 907 (tylko raz). Na razie próbowałem downgrade'u sklepu play, czyszczenia pamięci podręcznej oraz przywrócenia wersji fabrycznej całego tabletu. Niestety bez skutku. Próbowałem również porad od Googla lecz jak się można spodziewać nic nie dały. Niestety nie zabardzo się znam na bootowaniu i tym podobnym. Zaraz lecę spróbować tego: https://www.youtube.com/watch?v=Or0cmlTIMXY. Dodam tylko że jest to moje pierwsze spotkanie z produktami tego Chińskiego producenta i nigdy jeszcze nie miałem tego problemu. Proszę o szybką pomoc.

 

 

Edited by harpot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie napisałeś jaka wersje systemu masz, ale podejrzewam, że ChinaDev. Zapoznaj się z poniższym linkiem. W skrócie mówiąc musisz wgrać Polskiego Androida np MiuiPolska

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Musisz zacząć ten proces od odblokowania bootloadera a wiec zacznij od tego wątku:

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie jak Szymon napisał, musisz jeżeli chcesz a raczej nawet jest to wskazane wgrać miui.pl i przejść cały proces wgrywania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.