Skocz do zawartości

Fastcardtech - opinie


lord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Natknąłem sięna taką oto ofertę na fastcard http://www.fastcardtech.com/goods.php?u=49407&id=8571

Co sądzicie o tej ofercie ?

Mi na pierwszy rzut oka, oprócz niskiej ceny rzucił się fakt, że dołączają słuchafony w zestaw, czego normalnie nie ma. Ma ktoś doświadczenie z tym sklepikiem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sluchafonow, mam telefon (MI-2 32GB) prosto z chin z jakiegos sklepu elektronicznego i w pudelku rowniez dostalem sluchafony ;p

zastaw sluchawkowy firmy Samsung EHS44ASSBE wersja "Non PVC" w przezroczystej folii tak mocno zwiniete byly ze objetosciowo mogly by rownac pendrive'owi xD

czy mikrofon dziala nie wiem ale same przetworniki strasznie lekkie, jak by to sama obudowa byla... graja po prostu slabo, niby dokanalowe a basu za grosz tam nie ma ;P

ale calkiem eleganckie, wrazenie robia dobre jak to tanie sluchawki "duzych" marek ;p moze w tym sklepie tez po prostu dorzucaja jakies takie sluchawki za 50 centow zeby lepiej oferta wygladala? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na to, że to wersja 16gb. Z tymi słuchawkami też żadna rewelka.

A orientujecie się jaka jest cena mi2s i red rice bezpośrednio od xiaomi ? Myślę, czy nie skołować sobie jakiegoś chińczyka na erazmusie w Polsce,którego familia in czajna kupiłaby na xiaomi i wysłała do Polski. Tylko zastanawiam się czy to gra warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...