Skocz do zawartości

Premiera MI3 WCDMA


Kubaan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wysłali Wam już telefony? Ja czekam na czarną wersję. Co chwile jakieś przeszkody.. to inny procesor, to brak koloru, opóźnienia..niby nic ale tracą przez to..Xiaomi chyba naprawdę olewa rynek europejski.

Domniemam że Ibuygou wykupiło sort srebrnych wersji, które mniej schodzą.. I dlatego starczyło im na wszystkie preordery za pierwszym razem. Ciekawe czy w następnych dostawach będą czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jakich? Wiesz ile było pre-orderów? Od września do grudnia. I co... w jaki sposób miały by wyjść wszystkie na raz? Wrzesień wysłali to teraz następni.

Takich, ktorzy na zatrzymaniu Twoich pieniedzy robia nimi pieniadze, a Ty czekasz pol roku na produkt.... No to po co tam kupować jak nie maja telefonów heh wrzesień trochę dawno temu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tak obciążać znajomej dodatkowymi gadżetami. Poza tym nie przepadam za power bankami, z drugiej strony liczę że Mi3 będzie na baterii pracować podobnie jak LG G2, ze względu na zbliżoną specyfikację. W praktyce jeśli będzie dużo gorzej niż w Note2 (8godzin na wyświetlaczu z GPS, 3G i synchronizacją 2 kont email) to się szybko pożegnam z Mi3.

Trochę mnie zasmuciło brak LTE, z drugiej strony na H/H+ można spokojnie korzystać z internetu więc to nie taki duży brak, Szczególnie przy takiej cenie 350$ za telefon z akcesoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

21 stycznia z tego co czytam to same wersje TD w dodatku kolorowe a nawet czarnych nie ma..

Ciekawe co z WCDMA czarnymi? Spodziewam się że zrobią je podczas przerwy dwutygodniowej i dostanę tel w połowie lutego.

Ktoś jeszcze czeka z Was na czarny Mi3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...