Skocz do zawartości

Premiera MI3 WCDMA


Kubaan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przecież dopiero co kupiłeś mi2a, więc nie będziesz brał mi3, dla mnie wielkość mi2 jest za mała do normalnego użytkowania dla Ciebie mi3 na duża.

Tu już wchodzą w grę gusta, nie twierdze, że nie mogliby tych części obudowy będących poza ekranem zmniejszyć i powiedzmy lekko zaokrąglić (robiąc mi3 grubszym), ale (oczywiście jak dla mnie) i taki kwadrat ma swoje uroki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nexus jest pol mm grubszy XD może następny ich model wyjdzie w normalnych rozmiarach. Jasne ze są różne gusta. Widać to po wyborze samochodow xD

Wg mnie m2a tez ma dużą ramkę mogła by być o wiele mniejsza, ale nie jest tak mały jak m2 a duży jak m3.

Cos w stylu s3.

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Połowa grudnia już za nami, a wersji dla Europy nadal nie widać. Miast tego na FB mydlą oczy jakimiś themami, routerami i innymi pierdołami. :(

EDIT:

No i dokopałem się wypowiedzi kogoś z Xiaomi, w odpowiedzi na naglące pytania, które pojawiły się na FB, w związku z ciszą nt. Mi3 WCDMA:

„There is no exact date about when it'll be released.”

Q! Pojawi się pewnie w marcu, a normalnie kupić będzie można zapewne dopiero w maju, a do rąk dotrze w czerwcu. Wtedy, kiedy jego specyfikacja będzie typowa dla byle smartfonika ze średniej półki, a ten kosztować będzie pewnie z 600$ (już teraz ceny ma wywalone w kosmos, w stosunku do tego, co było jeszcze 2 miesiące temu). Jak pojawi MIUI na Andku 4.4 dla Nexusa 5, to już nie będę czekał na to „cudowne dziecko” Xiaomi. :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tą kokardką, to trochę popłynęli… No chyba, że 31 grudnia jest w Chinach jakieś święto związane z wręczaniem sobie prezentów. ;)

Ciekaw jestem jak będzie z dotrzymaniem tego terminu. Na profilu FB żadnej informacji, a pytania potencjalnych klientów – pozostają bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak bym zamówił i zapłacił dzisiaj lub jutro za m3 przewidywany czas dostawy na kiedy mogę się nastawić ??

I rozumiem że ta m3 będzie działaś z polską telefonią.

http://www.ibuygou.com/p-pre_order_original_xiaomi_mi3_smart_phone_snapdragon_800_quad_core_android_4_2_5_inch_2_3ghz_2gb_ram_16gb_rom_13_0mp-5517-aud.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz zamówisz to może do końca stycznia będziesz miał ale pewnie dopiero w lutym. Wiesz jaka jest kolejka na MI3? Ja mam dwie sztuki z października i będę je miał pewnie już na początku stycznia. A przecież ibuy robili pre-ordery jeszcze do grudnia. Chyba, że znajdziesz gdzieś gdzie indziej. Nie tylko ibuygou sprzedaje MI3.

Tak. MI-3 jest WCDMA czyli działa u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak bym zamówił i zapłacił dzisiaj lub jutro za m3 przewidywany czas dostawy na kiedy mogę się nastawić ??

I rozumiem że ta m3 będzie działaś z polską telefonią.

http://www.ibuygou.com/p-pre_order_original_xiaomi_mi3_smart_phone_snapdragon_800_quad_core_android_4_2_5_inch_2_3ghz_2gb_ram_16gb_rom_13_0mp-5517-aud.html

Pisali, że zamawiając 26 grudnia prawdopodobnie w lutym.

Jakie jest inne wiarygodne źródło? z Aliexpress się wyleczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie sie zadowolić mi2s, skoro najpewniejszym terminem jest nie okłamujac sie marzec, a nie tylko my czekamy na ten telefon tylko każdy kto szuka w internecie sprzętu i znalazł też wiadomośc o tym telefonie.

Tak ogólnikowo i tak nikt z nas nie wykorzysta pełnej mocy tego telefonu, bo do czego? prędzej sie pewnie zepsuje jak bedzie za słaby na aplikacje/gry.. Czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...