Skocz do zawartości

Premiera MI3 WCDMA


Kubaan

Rekomendowane odpowiedzi

Na Ibuygou pojawiła się własnie wersja black WCDMA 64GB!:)

Wrrr :twisted:

A do mnie właśnie dotarł srebrny 16GB. To co w linku to jak dla mnie byłoby marzenie i kolor i pojemność ... ja to mam szczęście :lol:

Zanim otworzę opakowanie chciałbym prosić żeby ktoś rzucił okiem na naklejkę czy to rzeczywiście oryginał MI3, bo nigdzie w tych "krzaczkach" tego nie widać :)

post-688-13980030864493_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tak pytanie z innej beczki (choć nawiązując do tematu):

Czy komuś w ciągu ostatnich 2 lat padła bateria w jakimkolwiek telefonie? Ale tak realnie, że na faktycznie zmniejszyła się pojemność ogniw i telefon nie ładował do 100% i trzeba było kupić nową baterię.

Chodzi mi o mit wymieniania baterii w telefonie kiedy padnie po x latach.

Ale czy ktoś obecnie, faktycznie ma jakiś telefon który używa ponad powiedzmy 3 i coś może powiedzieć o baterii?

Uważam, że prędzej zmieni się telefon niż baterię w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że prędzej zmieni się telefon niż baterię w nim.

Zgadzam się z tobą. Tylko pamiętaj, że gdy wymieniasz telefon na nowy to zazwyczaj stary chcesz sprzedać. I jeśli (ewentualnie) coś będzie nie tak z baterią, to albo musisz sporo zejść z ceny albo w ogóle starej słuchawki nie sprzedasz. Tak czy inaczej sporo tracisz (czytaj: mniej masz pieniędzy na nowy, wymarzony telefon :) ).

I tylko o to mi chodzi, bo że mi tej baterii wystarczy to się domyślam. Pytanie co potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza dobra wiadomosc dzisiaj jest 64:) Kiedy beda inne kolory 64? Interesuje mnie bialy albo rozowy tzn z tym rozem czy jak przyjdzie to bedzie taki intensywny roz jak na zdjeciach(kobieta wymysla).

Drugie pytanie moge gdzies w wlkp chwycic w reke zobaczyc jak lezy zeby potem nie zalowac ze mi w kieszen nie wejdzie? Mieszkam pod Poznaniem moge gdzies podjechac umowic sie np pod komenda zeby nie bylo ze chce zajumac:)

I kolejne pytanie moze jakis zakup grupowy? Zonie biore bialy/rozowy a sobie czarny, modzie jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pytanie z innej beczki (choć nawiązując do tematu):

Czy komuś w ciągu ostatnich 2 lat padła bateria w jakimkolwiek telefonie? Ale tak realnie, że na faktycznie zmniejszyła się pojemność ogniw i telefon nie ładował do 100% i trzeba było kupić nową baterię.

Chodzi mi o mit wymieniania baterii w telefonie kiedy padnie po x latach.

Ale czy ktoś obecnie, faktycznie ma jakiś telefon który używa ponad powiedzmy 3 i coś może powiedzieć o baterii?

Uważam, że prędzej zmieni się telefon niż baterię w nim.

Największe problemy z baterią mają chyba Samsungi. Po 1,5 roku używania takie akcje jak samoistne restarty i ubytki 20-70% po nich to nie jest nic dziwnego.. Niestety. Natomiast w innych przypadkach nie zauważyłem takich problemów i jeśli już to jakieś pojedyncze przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe problemy z baterią mają chyba Samsungi. Po 1,5 roku używania takie akcje jak samoistne restarty i ubytki 20-70% po nich to nie jest nic dziwnego.. Niestety. Natomiast w innych przypadkach nie zauważyłem takich problemów i jeśli już to jakieś pojedyncze przypadki.

No nie do końca. Mam Samsungi już od około 4 lata (najpierw SGS2, teraz SGS4 równolegle z MI3) i nigdy nie dostrzegłem problemów z baterią (S2 ma teraz moja żona więc na bieżąco widzę co się z telefonem dzieje). A nawet jeśliby takie się pojawiły to naprawa Samsunga w Polsce to żaden problem. W przypadku MI3 to ... dopiero się okaże. Albo, mam nadzieję, nie będę miał z baterią żadnych problemów tak samo zresztą jak ten kto będzie miał go po mnie :D

Ps.

Póki co mam SGS4 i MI3 i wciąż intensywnie zastanawiam się który pozostawić. Mam wrażenie, że S4 ma lepszy wyświetlacz, zgrabniejszą obudowę, i akcesoria lepiej wykonane (vide przejściówka zasilacza w MI3 - masakryczna jakość :lol: )

Ale ogromnym plusem MI3 jest dostępność aktualizacji MIUI no i sposób instalacji - recovery w zasadzie niepotrzebny - robi to ogromne wrażenie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tzn. od razu powiem, że pytania kiedy będzie dany kolor są bezcelowe. Nikt tego nie wiem poza Xiaomi, a z nimi nie ma kontaktu jeśli chodzi o te sprawy kiedy/co/gdzie.

Teoretycznie najszybciej info mają ibuygou.com bo mają najbliżej do Xiaomi i bezpośredni dostęp do fabryki więc jak coś się kroi to wiedzą.

Btw: niedługo wrzucę porównanie silver z black bo są różnice :) Czarny jest z tyłu matowy i ma inną fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich.

Parę dni temu stałem się szczęśliwym (albo nie) posiadaczem Xiaomi Mi3.

Jako że w tym temacie padają pytania co oryginalności telefonu ja też pozwolę sobie zadać pytanie w tym wątki.

Telefon kupiony w Chinach, narazie nie podam nazwy sprzedającego by niczego nie sugerować.

1. Naklejka na opakowaniu dokładnie taka sama jaką wstawił kolego GeoT na str.15. Różni się tylko chyba data produkcji. Ja mam 2014.03 img-20140319-202625111.jpg

2. Co powinien pokazywać Antutu X, chodzi mi o CPU u mnie jest: screenshot-2014-03-19-19-51-17.pngscreenshot-2014-03-19-20-32-25.png

3. W 3d mark jest natomiast: screenshot-2014-03-19-19-49-38.pngscreenshot-2014-03-19-19-49-50.png

Czy tak jest prawidłowo? CPU nie powinien być MSM8274AB??

4. Piszecie też o jakim kodzie zdrapce na pudełku po którym na stronie Xiaomi można sprawdzić autentyczność. Podpowiecie jak go znależć?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Pzdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. :grin:

Ze zdrapka sobie poradziłem. Sprawdzałem na stronie Xiaomi i jest okey. Zielony znaczek! :grin:

Rom MIUI POLSKA wgrany zaraz po tym jak wyciągnąłem go z pudełka. Obyło się bez źadnych problemów.

Wysyłane z mojego MI 3W za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, wybaczcie że pytam, ale wyszukiwarka w tapatalki nie znalazła nic a sam nie znalazlem tematu.

Gdzie kupić MI-3? Z tego co czytam to właśnie tam... tylko że strona mi się nie otwiera. Kris kiedyś gdzieś wrzucił link bezpośredni i załadowało się... mógłby ktoś mi podać takie coś?

I od razu pytanie. Lepiej założyć konto walutowe i płacić bezpośrednio w euro, skoro kurs poszedł w dół (mam obecnie walute, po robocie w niemczech) ?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio

http://www.ibuygou.com/

Tylko przygotuj się na ewentualne "niespodzianki" na celnym.

Najlepiej kupić poprzez kartę z konta walutowego podpiętą i zaakceptowaną przez PayPal, wtedy unikniesz przewalutowania.Na forum też ogłasza się sprzedawca z Allegro który posiada telefony MI3 od ręki, szukaj w dziale giełda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem już ztev967s z chin, i obeszło się bez niespodzianek :D dzięki, poszukam dzisiaj.

#edit

Jaka jest wysokość cła? Obecnie wersja 64gb z pokrowcem i dhl-em wynosi mnie 300 euro. Czy przy wysyłce do Niemiec też się będę musiał liczyć ze cłem?

I ostanie. Lepsza wersja czarna czy srebrna, podobno się różnią?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zydowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...