Skocz do zawartości

Miflashunlock odmawia odblokowania mimo pozwolenia


sakahashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam problem z którym borykam się już 2 tygodnie. Kupiłem telefon redmi 3 pro na stronie ibuygo, aplikowałem o zgodę na odblokowanie wg instrukcji. Zaznaczam, że zrobiłem wszystko dokładnie tak jak było wskazane w tutorialach na tym forum. Otrzymałem pozwolenie już po 2 dniach, szczęśliwy zabieram się za instalowanie softa, dzięki któremu mój telefon będzie w końcu użyteczny. Nic bardziej mylnego. Pobrałem wszystko tak jak trzeba, zabieram się za instalacje, ale program po zalogowaniu się nie pozwala mi na to (w załączniku screen). Logowałem się na maila, nr telefonu, id, nic nie działa. Dobra dusza doradziła mi zmianę softu z stable na chińskiego softa (wersja miui 8.6.6.30 |beta), ale to niestety również nie pomogło. Zaznaczam, że postępowałem z instrukcjami z tego forum w 100%. Pomocy ludzie, bo niedługo ten telefon nauczy się latać...zjebany chinczyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze nie bawiłem się z bootloaderem, bo note 2 tego nie wymagał, a note 3 pro jest w drodze, ale coś tam mi się rzuciło ostatnio w oczy. Logować się chyba trzeba było zarówno na kompie jak i telefonie. Pytanie: czy zalogowales się na konto w telefonie? Bez tego nie ruszy z tego co tam w jakims poście wyczytalem.

Z tym, że nie zaglebialem się jeszcze głębiej w temat, więc wina może być czego innego i tu już pewnie nie pomogę

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, sakahashi napisał:

Nie pójdzie, bo wszystko to mam zrobione, i dalej nie idzie. Info sprzed 5 sekund, bo próbowałem. Mam chińską wersje systemu, i nie jest to stable, wspominałem o tym :/

Screenshot_2016-07-06-18-10-26-323_com.android.settings[1].png

A na pewno masz konto Mi skonfigurowane do końca? Czyli jak się logujesz w przeglądarce na kompie to 100% security i wszystko na zielono? No i oczywiście telefon podpinasz w trybie fastboot czyli ekran z robocikiem.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FromWP napisał:

A na pewno masz konto Mi skonfigurowane do końca? Czyli jak się logujesz w przeglądarce na kompie to 100% security i wszystko na zielono? No i oczywiście telefon podpinasz w trybie fastboot czyli ekran z robocikiem.

Nawet gdy nie masz podpiętego telefonu, to przeskoczy dalej, i poprosi o podłączenie telefonu. U mnie jest problem z krokiem wcześniejszym :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy coś jest nie tak z twoją zgodą lub kontem. Może sms przyszedł za wcześnie i samej zgody serwery jeszcze nie przetrawiły. A co się dzieje jak przechodzisz dalej z tego ekranu że twój telefon jest niezgodny, każe ci pisać od nowa prośbę o zgodę, czy podaje link do ściągnięcia miunlocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FromWP napisał:

Znaczy coś jest nie tak z twoją zgodą lub kontem. Może sms przyszedł za wcześnie i samej zgody serwery jeszcze nie przetrawiły. A co się dzieje jak przechodzisz dalej z tego ekranu że twój telefon jest niezgodny, każe ci pisać od nowa prośbę o zgodę, czy podaje link do ściągnięcia miunlocka?

Podaje linka do pobrania 

przekierowanie.jpg

Edytowane przez sakahashi
brak pliku ze zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sakahashi napisał:

Podaje linka do pobrania 

 A jak wejdziesz do Micloud na komputerze to jest tam twój telefon podpięty?

Może najnowsze romy potrzebują nowszego miunlocka, tylko go jeszcze nie zrobili. Jesteś jednym z pierwszych odblokowujących na dev6.6.30, ale to tylko gdybanie.  Poza poczekaniem i spróbowaniem za jakiś czas to innego pomysłu nie mam. Wiele osób zgłasza problemy z odblokowaniem, ale z reguły pojawiają się później, już po  podłączeniu telefonu i np staje na 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FromWP napisał:

 A jak wejdziesz do Micloud na komputerze to jest tam twój telefon podpięty?

Może najnowsze romy potrzebują nowszego miunlocka, tylko go jeszcze nie zrobili. Jesteś jednym z pierwszych odblokowujących na dev6.6.30, ale to tylko gdybanie.  Poza poczekaniem i spróbowaniem za jakiś czas to innego pomysłu nie mam. Wiele osób zgłasza problemy z odblokowaniem, ale z reguły pojawiają się później, już po  podłączeniu telefonu i np staje na 50%.

W micloud mam wszystkie pliki które powinny tam być, czyli nagrania i zdjęcia. Mam też telefon dziewczyny, też jest problem z odblokowaniem, ale już nie taki jak u mnie. U niej nie trzeba było zmieniać softu, ale nie może przeskoczyć pierwszego ptaszka (z tych 3 wymaganych), więc to raczej nie wina młodego softu.

Przecież ten mój  telefon jest bezużyteczny. Nie mogę nawet zainstalować na nim google play, nie wspominając o tym, że miałem na mi zdjęcia jakiś chińskich dzieci... Coś czuje, że skąpy płaci 2 razy, i będzie przesiadka na inny sprzęt. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sakahashi napisał:

W micloud mam wszystkie pliki które powinny tam być, czyli nagrania i zdjęcia. Mam też telefon dziewczyny, też jest problem z odblokowaniem, ale już nie taki jak u mnie. U niej nie trzeba było zmieniać softu, ale nie może przeskoczyć pierwszego ptaszka (z tych 3 wymaganych), więc to raczej nie wina młodego softu.

Przecież ten mój  telefon jest bezużyteczny. Nie mogę nawet zainstalować na nim google play, nie wspominając o tym, że miałem na mi zdjęcia jakiś chińskich dzieci... Coś czuje, że skąpy płaci 2 razy, i będzie przesiadka na inny sprzęt. 

 

Nie ma znaczenia co tam masz tylko czy tel. jest podpięty. A o jakich trzech ptaszkach piszesz i skąd wiesz że u niej nie trzeba było zmieniać softu skoro odblokowanie się nie udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sakahashi napisał:

100% chiński. http://en.miui.com/a-234.html pobierany chyba stąd. 

To nie wina romu, coś jest nie tak z kontem, czy jego pełną aktywacją. Zawsze możesz wgrać rom na zablokowany bl i normalnie używać telefonu do momentu rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

To nie wina romu, coś jest nie tak z kontem, czy jego pełną aktywacją. Zawsze możesz wgrać rom na zablokowany bl i normalnie używać telefonu do momentu rozwiązania problemu.

Ale jak mam ten problem rozwiązać? Samo się przecież nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sakahashi napisał:

Ale jak mam ten problem rozwiązać? Samo się przecież nie zrobi...

Może czas zrobi. Tak jak wcześniej pisałem możliwe że pospieszyli się z wysłaniem sms-a. A może znajdziesz kogoś kto ci w tym pomoże analizując po kolei co do tej pory zrobiłeś i gdzie może tkwić błąd. Wszystkim tutaj wcześniej czy później odblokowanie raczej się udaje. Sam osobiście oprócz swojego już 3szt Redmi3 znajomych odblokowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

Może czas zrobi. Tak jak wcześniej pisałem możliwe że pospieszyli się z wysłaniem sms-a. A może znajdziesz kogoś kto ci w tym pomoże analizując po kolei co do tej pory zrobiłeś i gdzie może tkwić błąd. Wszystkim tutaj wcześniej czy później odblokowanie raczej się udaje. Sam osobiście oprócz swojego już 3szt Redmi3 znajomych odblokowałem.

Pomożesz chociaż wysyłając mi linka do zablokowanego systemu? Bo w tutorialu jest link do strony z softami, ale tam są tylko odblokowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...