Skocz do zawartości

mi Band 2 przestało liczyć


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam problem - po kilku dniach użytkowania coś się stało z opaską. Wczoraj w nocy zauważyłem, że wyświetla ona jakąś dziwną godzinę, uruchomiłem MiFit i wszystko wróciło do normy. Dzisiaj rano się budzę i widzę, że opaska pokazuje długość snu - 1h (spałem min. 6), przestała rejestrować kroki, dystans i nie mierzy pulsu (wczoraj wszystko działało poprawnie). Śmieszne jest to, że dostaje na opaskę info o połączeniach, sms czy z apek. 

Wersja aplikacji to: 2.1.5

Wersja firmware to: 1.0.0.18

Próbowałem rozparować to, sparować ponownie, odinstalować apkę i zainstalować ponownie. Nic, poza tym, że zsynchronizowało mi dane pomiędzy MiFit i MiBand. Pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do jutra, może myśli, że dalej śpisz :P Ja raz miałem tak, że spałem godzinę, wstałem miałem powiadomienia i wszystko, potem po robocie poszedłem w kimę jeszcze na 3h i jak wstałem to cały wykres kroków znikł, w jego miejsce pojawił się sen. Jedynie co straciłem to zrobiony dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZduneX25 Nie pomogło. Opaska leżała całą noc. Nadal nie liczy nic i na mój gust ma problem z synchronizacją. Usunąłem ją z konta Xiaomi, z urządzeń, wszędzie gdzie się dało i sparowałem ponownie... ciągle to samo. Nie wiesz może czy jest jakaś możliwość zresetowania opaski? Albo wymuszenia ponownego wgrania firmware'u? Czy może lepiej do kosza to wywalić? Najlepsze jest to, że informuje o zdarzeniach prawidłowo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało :/ Podpowiem: w MiFit wszedłem w obsługę Sesji i tam dałem rozpocząć... popultał, popultał, rozłączył opaskę i chyba ją zresetował, bo:

- miała godzinę 00:00

- zaczęła działać

Czy naprawdę nie ma logiczniejszego i prostszego sposobu na jej reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 7.07.2016 o 10:33, jarusss napisał:

Zadziałało :/ Podpowiem: w MiFit wszedłem w obsługę Sesji i tam dałem rozpocząć... popultał, popultał, rozłączył opaskę i chyba ją zresetował, bo:

- miała godzinę 00:00

- zaczęła działać

Czy naprawdę nie ma logiczniejszego i prostszego sposobu na jej reset?

W którym miejscu znalazłeś tą "obsługę sesji" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć WSZYSTKIM!!

Potrzebuje POMOCY zakupiłem ostatnio MI BAND 2 i nie chce mi się połączyć(niby MI FIT widzi opaskę V2) z moim telefonem LG G3 android 6.0

opaska wyświetla godzinę ale o 4 godziny wstecz mierzy kroki a o tętna już nie.. pomocy wiecie jak to urządzenie w ogóle połączyć? Czy zresetować?

Próbowałem ściągać różne wersje MI FIT ale to nic nie daje nie chce się połączyć z innymi telefonami również. Próbowałem innych programów takich jak endomodo i tam tez tętna nie mierzy.

Może "pestka" jest nie sprawna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...