Skocz do zawartości

Gearbest - co robić ?


xyzdio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dniu 03.06.2016 zamówiłem sobie z Gearbest XIAOMI MI4 Overseas Edition 3G Smartphone - magazyn HK, 06.06.2016 dostałem maila z numerem przesyłki ale bez zdjęcia (co dziwne w przypadku gearbesta) wysłane Post NL. Obecnie mamy 06.07.2016 status przesyłki od 6 czerwca wisi - The item is pre-advised, pisałem do gearbesta oczywiście standardowe kopiuj-wklejki, w ostatnim mailu zaproponowali mi 100 punktów GB jeżeli poczekam. Zamówienie składałem przez Paypala - jak myślicie jeszcze dać im trochę czasu, czy raczej nie ma sensu i czym prędzej powinienem zakładać spór na paypalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status świadczy, że przesyłka jeszcze nie ruszyła, nie została od nich zabrana. Nawet jakby dzisiaj nadali to nadal będą z 2 tygodnie dodatkowe. Ja bym im to napisał i że chce zwrot, zaś jeśli mają problem to zrobię im spór PP. Jeśli nadal dostaniesz kopiuj-wklej to rób spór.

Chyba, że masz jeszcze czasu to możesz czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i bujam się, że sprawą dalej - status przesyłki nadal The item is pre-advised.

Na paypalu zaoferowali mi takie rozwiązanie:

 

Since you can't wait for the expiry date, we would like to refund $ 77.61 on your paypal first.

If you fail to receive the parcel on 2016-08-06,we will refund you the remained 77.6USD on your paypal.

If you receive the parcel in the near future,could you please recontact us and return the money to [email protected]?

 

Szkopuł w tym, że roszczenie wygasa mi 29.07.2016r. Jakoś mi się nie spieszy i mogę poczekać, o tyle, że nie wiem czy warto i czy po tym czasie ich deklaracje o zwrocie pozostalej kwoty beda cokolwiek warte ? Jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę ocenić Gearbesta na duży plus albowiem dostałem bezproblemowo zwrot wpłaconej kasy z prośbą od nich, że jeżeli telefonik przyjdzie do tego 06.08.2016 to mam im oddać - co oczywiście zrobię, aczkolwiek wątpię w taki obrót wypadków bo chyba na piechotę by mi go szybciej dostarczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...