Skocz do zawartości

sposób na wyłączenie przycisku aparatu z lock screen + inna sprawa :)


dynioman

Rekomendowane odpowiedzi

witam..

nie wiem jakim sposobem, ale podczas przyciszania mp3 (w kieszeni ręką - epileptycznie) nie raz zdarza mi się załączyć aparat - wkurza to niemiłosiernie... powodem tego jest skrót aparatu na lock screenie albo jakaś dziwna kombinacja przypadkowo wciskana przy podgłaśnianiu - wie ktoś o co chodzi?

 

ja bym wyłączył uruchamianie aparatu ale nie widze opcji ;)

 

poza tym, czy wie ktoś jak przedłużyć czas od momentu wygaśnięcia ekranu a wpisaniu kodu odblokowującego? max to 15..... czemu nie wprowadzili wyboru większej wartości chinole jedne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dynioman napisał:

witam..

nie wiem jakim sposobem, ale podczas przyciszania mp3 (w kieszeni ręką - epileptycznie) nie raz zdarza mi się załączyć aparat - wkurza to niemiłosiernie... powodem tego jest skrót aparatu na lock screenie albo jakaś dziwna kombinacja przypadkowo wciskana przy podgłaśnianiu - wie ktoś o co chodzi?

 

ja bym wyłączył uruchamianie aparatu ale nie widze opcji ;)

 

poza tym, czy wie ktoś jak przedłużyć czas od momentu wygaśnięcia ekranu a wpisaniu kodu odblokowującego? max to 15..... czemu nie wprowadzili wyboru większej wartości chinole jedne? ;)

Jak byś czytał wątek o aktualizacji to byś wiedział i nie potrzebnie nie zaśmiecał forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...