Skocz do zawartości

Problem ze sklepem google play store


Javal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem redmi 3 pro tydzień temu bodajże w środę, dzisiaj go dostałem (kurier za 12$ od chińczyka). Wszystko śmiga fajnie ale jest problem z google play store. Na początku się zalogowałem, pobrałem kilka aplikacji a po ponownym wejściu do niego pisze, żebym się zalogował. Niestety nie ma takiej opcji ani do zalogowania ani wylogowania. Pogooglowałem trochę i to ponoć problem ogólnie androidowy. 

1 rozwiązanie - usunąć w ustawieniach konto google - telefon mi na to nie pozwalał twierdząc, że nie mam zezwolenia admina. 

2 wyczyszczenie cache sklepu google - nic nie dało, teraz zamiast widzieć sklepu, widzę tylko boczny panel z nazwą mojego konta i brakiem login/logout

3 fabryczne ustawienia - działa! Poinstalowałem trochę i...znowu to samo, spróbowałem jeszcze raz usunąć konto google w ustawieniach telefonu, tym razem (po czyszczeniu cache) się udało. W google play mogłem się na nowo zalogować, po logowaniu napisało "nie można nawiązać połączenia z serwerem google, proszę spróbować później" i od tej pory ciągle to samo.

Miał ktoś tak? Pierwszy raz mam takie problemy, ale to w sumie mój drugi smartfon a na SG2 siedziałem przez ostatnie 5 lat, może po prostu miałem szczęście do tego konkretnego telefonu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam problem :) nie ma żadnego rozwiązania na to oprócz instalacji nowego softu, również do tego się przymierzam, oprócz problemu z google play, mam problem z baterią, mojego Redmi 3 muszę ładować 2 razy dziennie... Pewnie masz soft Miui 7.2.3.0.0 Global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...