Vallhalen

Redmi 3s kilka pytań przed zakupem

Recommended Posts

Nie, Goldway sprzedaje telefony z przerobionym przez siebie romem nazywanym Global, który z Globalem od Xiaomi nie ma wiele wspólnego.

A jak to jest z weryfikacją, czy to prawdziwy global? Bo na jednym wątku napisane jest, że jeżeli nie jest to prawdziwy global, to nie można zrobić update'u, natomiast mi na globalu od glodwaya aktualizacja do 7.5.8.0 przeszła bez problemu.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Witam społeczność. Jestem posiadaczem 3s od dzisiaj. Wszystko super ale mam pytanie. Jak przesunę palcem od góry w dół to pojawia mi się to podręczne menu (latarka, dane, Wi-Fi itp). Jak tam dodać ikonkę "Lokalizacja"?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Witam. Po własnych doświadczeniach z MIUI- RN3P przyszedł czas na zmianę telefonu żony- Redmi 3S Pro vs Redmi 3 Pro:

1) który lepiej będzie obchodził się z baterią?

2) aparat- podejrzewam że w obu modelach jest taki sam zarówno z przodu jak i z tyłu, zastanawia mnie tylko jakość zdjęć i filmów, która w moim RMN3P jest co tu dużo mówić kiepska szczególnie w kiepskim świetle i w zoomie.

3) czy klawisze funkcyjne są podświetlone?

4) głośność / jakość dźwięku przez głośnik?

5) czy bardzo się grzeje?

6) jak leży w dłoni bez etui, nie jest zbyt śliski?

1) 3s będzie minimalnie lepszy

2)Taki sam

3) Nie klawisze nie mają podświetlenia

4) Taka sama, zadowalająca

5) Umiarkowanie

6) Jest trochę śliski, używam bez etui już parę miesięcy i jeszcze mi się nie wyśliznął 

Witam. Mam dylemat co do zakupu tego telefonu. Mam nadzieję, że wasze odpowiedzi rozwieją moje wątpliwości ;)

1 ) Czy wibracja jest w miarę ok? Pytam, ponieważ jestem osobą niesłyszącą i budzę się, gdy telefon wibruje. Możecie dla mnie sprawdzić tą aplikację, czy działa u was ok? Czy wibruje załóżmy do 5 minut ? (Tak, jestem śpiochem) Aplikacja nazywa się Shake-it Alarm

2) Czy warto zamówić u goldwaya ?

3) Jakość rozmów jest w miarę ok ?

4) Czy posiadając ok. kilkanaście aplikacji telefon może się zacinać ? 

5) Do osób posiadający długo telefon: Był jakiś może duże problemy z telefonem ? Czy tylko małe problemy, które da się załatwić się samodzielnie ? 

Czekam na odpowiedzi ;) 

Edited by shyly96

1. wibruje. Choć wibracja do najmocniejszych nie należy. 

2. ja miałem przeboje z Goldwayem przy pierwszym Redmi, więc nie polecam. Zamówiłem z Geekbuiyng i jestem zadowolony. 

3. jest dobra, nie powala na kolana ale można swobodnie rozmawiać. 

4. mam 88 aplikacji i 40GB danych na karcie SD i telefon się nei zacina. 

5. był problem z zasięgiem, ale już go nie ma. Szczerze powiedziawszy, to teraz zakontaktowałem, że w sumie to nie mam żadnych problemów z 3S. 

• Like 3

Cześć,

Słuchajcie, czytam tu i ówdzie, że jest jakiś problem z mikrofonem w tym modelu. Podobno po drugiej stronie słabo słychać. Prawda to? Jak to u was wygląda. Zastanawiam się nad kupnem 3S ale jak mam walczyć z serwisem to chyba sobie daruję. Wszystko u was działa OK?

2 godziny temu, dziobakx napisał:

Cześć,

Słuchajcie, czytam tu i ówdzie, że jest jakiś problem z mikrofonem w tym modelu. Podobno po drugiej stronie słabo słychać. Prawda to? Jak to u was wygląda. Zastanawiam się nad kupnem 3S ale jak mam walczyć z serwisem to chyba sobie daruję. Wszystko u was działa OK?

Cześć,

Mam telefon pare dni i żadnych problemów z mikrofonem nie ma. Ludzie słyszą mnie dobrze zarówno na mikrofonie jak i na głośniku.

Był problem z tragicznie działającym mikrofonem na starszej wersji miui. Na aktualnej nie występuje.

Dzięki. Telefon kupiłem.

Zaktualizowałem miui. No i problem. Korektor nie działa. Dźwięk nie zmienia się. Gdy zmieniam ustawienia słuchawek także bez efektu.

Ktoś się z tym spotkał może? W ogóle bym o tym nie wiedział ale defaultowo dźwięk ze słuchawek jest raczej słaby i chciałem to jakoś skorygować. No i się nie da.

24 minuty temu, dziobakx napisał:

Dzięki. Telefon kupiłem.

Zaktualizowałem miui. No i problem. Korektor nie działa. Dźwięk nie zmienia się. Gdy zmieniam ustawienia słuchawek także bez efektu.

Ktoś się z tym spotkał może? W ogóle bym o tym nie wiedział ale defaultowo dźwięk ze słuchawek jest raczej słaby i chciałem to jakoś skorygować. No i się nie da.

U mnie działa equalizer. Spróbuj zmienić MIUI na deweloperskie. 

1 minutę temu, miery napisał:

U mnie działa equalizer. Spróbuj zmienić MIUI na deweloperskie. 

Ech słabo się na tym znam niestety. Nie ma innego sposobu? Może ktoś sprawdzić jak to u innych wygląda na miui global 8.1 stabilna (8.1.1.0)?