Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - gdzie kupić? allegro?


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W związku z tym, że mój Huawei ShotX doprowadza mnie do szału swoją prędkością działania postanowiłem go sprzedać i zakupić Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32.

Tutaj moje pytanie: Skąd go zakupić bo zależy mi na gwarancji, czasie wysyłki oraz niskiej cenie.

Znalazłem akcję na allegro z ofertą za 820zł: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-zloty-z-polski-fv-i6259886260.html

Myślałem też na IBG lecz cena mnie zaskoczyła 248$ co daje 985zł !

Co byście zrobili na moim miejscu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tpawel napisał:

Goldway na Ali za 166$, z eu express wyjdzie ok stowke taniej, ten telefon z aukcji też będzie do Chin wysyłany na gwarancję.

Wszytko fajnie,  tylko go nie ma za 166$. 

W akcji jest napisane że serwis w Polsce.  Nie obchodzi mnie właściwie gdzie go wyślą,  ważne że nie będę musiał płacić za przesyłkę do Chin  80 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spemall.com za parę dodatkowych dolarów można dokupić gwarancję 2 lata wykonywaną w Europie, można dopłacić 15 dolarów za przesyłkę która gwarantuje brak cła przy zamówieniu i trwa do 9 dni roboczych, moim zdaniem się opłaca bardziej niż na Allegro tylko trzeba spojrzeć jakie tam aktualnie są ceny i poszukać kuponów, spokojnie można znaleźć kupon 5%zniżki na tą stronę ale może uda ci się jakiś lepszy ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Sorry ze odkopuje ten temat ale mam właśnie pytanie na temat zakupu RN3PP na AliExpress od Goldway'a. Niby cena w $ wynosi $197.99 (w tym momencie) co przekłada się na niecałe 800zl... Cena ta troche mnie zaskoczyła bo telefon o takiej specyfikacji to powinien być trochę droższy... Czy ktoś wie, że mogę kupić ten telefon u niego bez obaw? I czy dolicza VAT u nas? Jeśli tak to ile? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...