Jump to content
  • 0

Redmi Note 3 Pro 3/32 a Note 3 Pro 2/16


Vencite
 Share

Question

Cześć,

Jako, że moja Xperia Z1 powoli kończy swój żywot (padająca bateria, podświetlenie i tylna klapka do wymiany) rozglądam się za nowym telefonem, tak do około 800zł.

To, czego oczekuje od telefonu to:

  • ekran FHD
  • slot na kartę SD albo minimum 32GB pamięci, najlepiej więcej
  • może być Allegro, jeżeli Chiny to kurier i tak, bym się zmieścił z VATem i opłatą za obsługę w 800zł.

W oko wpadły mi dwa telefony póki co - Note 3 Pro wersja z 3/32 lub Note 3 Pro 2/16. Różnica pomiędzy nimi w cenie na Allegro to ~200zł, wiec stosunkowo dużo.

Jest takim razie sens dokładać do wersji 3/32? Obie te wersje mają Snapdragona 650, slot na kartę SD, ekran FHD. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycje to chętnie wysłucham. Myślałem też o Mi4, ale brak slotu na kartę SD trochę mnie nie przekonuje, tym bardziej, że boje się o to, że 32GB to będzie jednak za mało (ze względu na duża ilość muzyki której nie ma na Spotify czy nigdzie indziej)

Aukcje które patrzyłem na Allegro:

Wersja 3/32GB

Wersja 2/16GB

 

 

Edited by Vencite
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Taka raczej norma - Gmail, Snapchat, Messenger i FB, Instagram + Wykop. Na CM12 w Xperii Z1 obecnie mam wolne od 500 do 700MB ramu, więc raczej nie jestem jakimś ciężkim użytkownikiem.

Tak szczerze to bardziej mi chodziło czy opłaca się myśleć przyszłościowo i brać to 3GB czy jednak zostać na następny rok przy 2GB, biorąc pod uwagę to, że telefon zmieniam średnio co rok właśnie w porze wakacyjnej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...