Jump to content

Zmiana zegara na ekranie blokady


tirey93

Recommended Posts

Mam najnowszy ROM i problem z zegarem na ekranie blokady. Mimo zmieniania zegara na pulpicie, zegar na ekranie blokady zostaje cały czas domyślny. Jedynie zmiana całego motywu zmienia zegar. Podobno jest tak, że w momencie zmiany zegara na pulpicie, zegar na ekranie blokady też się zmienia. Nie u mnie. 

Najlepiej gdybym poznał lokację zegara w systemie i podmienił go ręcznie. Niestety w internecie nie ma o tym informacji. Ewentualnie jest jakiś moduł xposed lub inny mod który by to naprawiał. Albo po prostu jakaś ukryta opcja w ustawieniach? 

Może ktoś z was też ma z tym problem lub to już rozwiązał? Jeśli nie, macie jakieś rady? 

Edited by tirey93
Link to comment
Share on other sites

Ekran blokady jest niezależny od zegara na pulpicie. Jedynie zmieni się wszystko, jeśli masz zastosowany całkowicie nowy motyw.

Robiąc customowy wygląd, wszystko musisz sobie zmieniać z osobna.

Wysłane z mojego MI 4W

Link to comment
Share on other sites

No ale da się to zmienić? Chciałbym po prostu wziąć plik zegara systemowego i podmienić go z tym domyślnym w katalogu odpowiedzialnym za styl lockscreena. 

Oczywiście mam roota więc wszelkie podmianki systemowe to dla mnie nie problem. Nie wiem tylko co i gdzie. 

Edited by tirey93
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich użytkowników forum. Od jakiś 2-ch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi RedMi Note 3.

Mam prośbę o pomoc związaną z zegarem. Dokładnie chodzi o widżet zegara. Otóż mając ROM śmieciowy (oryginalny po kupnie) przeglądając różne dostępne widżety zegara natrafiłem na taki który bardzo mi odpowiadał. Problem w tym, że po zainstalowaniu MIUI Polska nie ma go w dostępnych do pobrania ani motywach ani widżetach .

Czy ktoś mógłby mi pomóc i wskazać gdzie można znaleźć te oryginalne dostępne z ROM chińskiego? Na 100% nie był on w samym romie bo pobierałem z internetu do telefonu.

Jeśli mógłby mi ktoś wskazać lokalizację byłbym bardzo wdzięczny.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...