Skocz do zawartości

MIUI 8 problem powiadomienia/synchrnonizacja


sowa152

Rekomendowane odpowiedzi

Po instalacji MIUI8 na moim telefonie powiadomienia oraz synchronizacja działają z opoźnieniem.

Problem wygląda tak, że synchronizacja często działa ze sporym opoźnieniem, na MIUI7 idealnie na 8 już nie. Wiadomości w komunikatorach (GG, Meesenger itp.) dochodzą na przemian, raz dobrze, raz dojdzie po chwili dopiero kilka wiadomości na raz gdzie na MIUI7 docierały wszystki idealnie. Co najlepsze dzieję się tak nawet wtedy gdy korzystam normalnie z telefonu mając go w ręce, pisze z kimś na FB i nagle ktoś "przestaje" pisać a tu po chwili 4 zaległe wiadomości.

Testowałem każdą wersję MIUI8 włącznie z dzisiejszą. Robiłem wipe all i ustawiałem wszystko od zera, wyłączyłem każde możliwe oszczędzanie energii itp.

 

Ma ktoś może podobny problem? Jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuje swój temat. Wciąż mam wyżej opisany problem. Próbowałem wgrywać przez Miflash na czysto china dev i na niego miui polska, nie pomogło. Wyłączyłem wszystkie możliwe ograniczenia dla aplikacji, dałem im każde uprawnienia jakie tylko mogą pomóc, wyłączyłem całkowicie oszczędzanie baterii itp.

Dziwne jest też to, że problem występuje nawet wtedy kiedy korzystam z aplikacji i ona jest akurat aktywna.

Wklejam logi z Logcata może ktoś coś znajdzie i powie mi w czym problem

http://pasted.co/31d96bcd

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez sowa152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...