Sign in to follow this  
Moisuree

Losowe przerywanie odtwarzanie muzyki (Spotify, AIMP, Poweramp)

Recommended Posts

Witam!

O co chodzi: odtwarzając muzykę z pamięci telefonu (wrzucona przez usb lub pobrana) poprzez systemowy odtwarzacz - nie ma problemów. Muzyka gra, aplikacja nie wyłącza się.

Inaczej to wygląda przy odtwarzaniu muzyki z innych aplikacji, np. Spotify, AIMP i Poweramp. (zastępujące tradycyjny odtwarzacz)
Odtwarzam 1-2 utwory, po czym odtwarzacz zwyczajnie wyłącza się (resetuje, jakby nie miał włączonej muzyki) co skutkuje w potrzebie ponownego odblokowania ekranu, przejścia do aplikacji, wybrania piosenki/albumu/artysty/whatevah i odtwarzania od nowa.
Muzyka przerywa się w różnych momentach - czasami na początku jakiejś piosenki, czasem w środku, czasem na końcu.

Nie jest to wina internetu, ponieważ testowałem to na różnych łączach - dwóch różnych wifi i internetu z karty sim.
Zresztą offline ten problem również występuje przy korzystaniu np. z AIMPa czy Powerampa.

Ostatnio głównie używam Spotify, ale to i tak co 5 minut muszę otwierać ponownie aplikację i wyszukiwać interesującą mnie pozycję.

Jakieś pomysły jak temu zaradzić? Żaden błąd na ekranie nie wyskakuje - aplikacje po prostu zamykają się. (Xiaomi Mi4i)

Edited by Moisuree

Miałem coś podobnego z Deezerem. Bateria i wydajność -> Oszczędzanie baterii -> Wybierz aplikacje -> Ustawienia Własne i transmisja danych w tle zawsze dostępna.

U mnie pomogło.

• Like 1

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this