Skocz do zawartości

Losowe przerywanie odtwarzanie muzyki (Spotify, AIMP, Poweramp)


Moisuree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

O co chodzi: odtwarzając muzykę z pamięci telefonu (wrzucona przez usb lub pobrana) poprzez systemowy odtwarzacz - nie ma problemów. Muzyka gra, aplikacja nie wyłącza się.

Inaczej to wygląda przy odtwarzaniu muzyki z innych aplikacji, np. Spotify, AIMP i Poweramp. (zastępujące tradycyjny odtwarzacz)
Odtwarzam 1-2 utwory, po czym odtwarzacz zwyczajnie wyłącza się (resetuje, jakby nie miał włączonej muzyki) co skutkuje w potrzebie ponownego odblokowania ekranu, przejścia do aplikacji, wybrania piosenki/albumu/artysty/whatevah i odtwarzania od nowa.
Muzyka przerywa się w różnych momentach - czasami na początku jakiejś piosenki, czasem w środku, czasem na końcu.

Nie jest to wina internetu, ponieważ testowałem to na różnych łączach - dwóch różnych wifi i internetu z karty sim.
Zresztą offline ten problem również występuje przy korzystaniu np. z AIMPa czy Powerampa.

Ostatnio głównie używam Spotify, ale to i tak co 5 minut muszę otwierać ponownie aplikację i wyszukiwać interesującą mnie pozycję.

Jakieś pomysły jak temu zaradzić? Żaden błąd na ekranie nie wyskakuje - aplikacje po prostu zamykają się. (Xiaomi Mi4i)

Edytowane przez Moisuree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...