Jump to content

SOT - czas pracy na baterii

Helio
 Share

Recommended Posts

Nie chcę mi się przeszukiwać forum, ale z tego co pamiętam to kiedyś byś temat o SOT dla note 2 (tylko ja to pamiętam tak z pół roku temu :D odkąd mi się note 2 zepsuł i poszedł na gwarancję to niewiele tu zaglądalem, a zepsuł mi się - zartownis - 1 kwietnia i jeszcze go nie odzyskałem)

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka

Nie chcę mi się przeszukiwać forum, ale z tego co pamiętam to kiedyś byś temat o SOT dla note 2 (tylko ja to pamiętam tak z pół roku temu odkąd mi się note 2 zepsuł i poszedł na gwarancję to niewiele tu zaglądalem, a zepsuł mi się - zartownis - 1 kwietnia i jeszcze go nie odzyskałem)

Jaki sprzedawca?

Spemall z gwarancja w Hiszpanii... taa, dobre sobie... kazali mi wysłać do Hiszpanii - wysłałem - po moich dopytywaniach co z telefonem ciągle ściemniali i bez informowania mnie wysłali do Chin. Jak już był wysłany to mi o tym powiedzieli i uzasadnili, że w Hiszpanii nie bylo części. Wymieniłem z nimi już koło 40 maili, podobno w tym tygodniu mają go wysłać z Chin.

No, ale dobra - nie o tym jest temat (tu już nie będę odpowiadać na kolejne pytania). Nie chcę warnów zbierać

11 godzin temu, brqsl napisał:

czy zauważyliście znaczącą zmianę po przesiadce z v7. U mnie jest tragedia na 7.2.1.0 stable, 2:43 SOT emoji31.png

8ddab6b4611a0b7af9a96b2fd8eeafbb.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Przecież 7.2.1.0 to jest v7. Więc gdzie tu widzisz przesiadkę? :) U mnie na 6.6.30 sot to około 5h, nie jest źle ;)

• d3tr0 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...