Sign in to follow this  
Ambu

Problem z jakością rozmów

Recommended Posts

Witam,

Mam problem podobny do tego: 

 

Jednak dotyczy on Redmi Note 3 a nie 2, no i głośnika, a nie mikrofonu. Problem jest taki sam, tylko w drugą stronę - mnie wszyscy dobrze słyszą, natomiast ja niektóre rozmów totalnie nie mogę zrozumieć bo coś tam przerywa, coś tam trzeszczy. Problem występuje totalnie losowo. Raz jest super dobrze i czysto, innym razem jest tragedia. Dmuchanie, uciskanie itd nic nie daje, więc nie mam pojęcia czym jest to spowodowane.

Od razu mówię, że mam nowego Redmi Note 3, więc na pewno nic nie uszkodziłem. Jak już, to dostałem jakiś wadliwy technicznie. I tak też pomyślałem, że po prostu dostałem zepsuty głośnik.

Zwątpiłem jednak, bo zmiana na tryb głośnomówiący NIE rozwiązuje problemu - mimo, że głośnik z tego na górze, przełącza się na ten na dole, tylni. Gdyby głośnik był "zrąbany" to ten drugi odbierałby chyba prawidłowo? No chyba, że są one jakoś powiązane? Ale ja nic o tym nie wiem :/.

Ktoś wie w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?

Z góry dziękuję!

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Ambu napisał:

Podbijam, problem dalej występuje :/. 

Cytuję: Pkt. 20 Regulaminu Forum: Nie podbijamy tematów.

Następne będzie ostrzeżenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie podobnie - nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale niedawno wgrywałem nowy soft (8.3 , 7.4.27 ).Wcześniej problemów nie było. Obecnie korzystam z karty nr. 2 jako " głównej" , czyli do internetu i rozmów ( pracuję z granicą ).

Wykluczam problem z samym głośnikiem - podczas rozmowy przez messengera, oraz podczas wbudowanej w tel. diagnostyki wszystko działa jak należy.

 

telefon Mi4S

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this