Skocz do zawartości

Problem z StatusBarem-małe literki


QMiui

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i zwracam się z prośbą o pomoc.
Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Mi4S z Miui by xiaomi.eu 7.3(stable) 7.3.2.0 (LAJCNDD), oczywiście root.
Otóż problem dotyczy  StatusBara- czy naprawdę do jego czytania muszę używać lupy? oczy nie te a nie widzę możliwości powiększenia, w poprzednim telefonie miałem Xposed Installer z dodatkami a tutaj czytam że to nie za bardzo działa, nie ma sposobu na to?
No i sprawa ostatnia , mam dwie karty SIM i co jakiś czas w pasku powiadomień wyskokuje mi monit o rejestracji kart ,że wysłane zostaną SMS itp co to jest?
Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc oraz cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A no to jeden problem z głowy, a co z statusbarem? Testuję teraz Xposed z Miui tweaks oraz xMiui ,trochę  lepiej (30% w Miui Tweaks szału nie robi ale zawsze to coś) Sprawdzam też moduł App Settings bo naprawdę fajny modułek nie tylko do powiększania liter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZduneX25 a na czym mogą polegać te problemy?  Jak na razie mimo cudowania działa rewelacyjnie i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na niego. W ustawieniach brak u mnie opcji jaką podałeś ale dzięki za chęć pomocy. Pozdrawiam forumowiczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to przyznam się ze zastanawiałem się nad tym ale po pierwsze chroniczny brak czasu a za dużo mam już poinstalowane, po drugie czytałem ze Miui 8 coś nie tego ,gdy znajdę trochę czasu będę musiał poczytać to i owo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...