Skocz do zawartości

Uceglone Mi5


mmsowinski

Rekomendowane odpowiedzi

No świetnie po prostu:/

@CoA napisałeś, że Twoja metoda jest alternatywą dla magicznych chińskich kabli. A na ile chińskie kabelki do flashowania są bezpieczniejsze od tego co proponujesz?
Kabelek mam w drodzę- został wysłany z Chin i dzisiaj powinien dotrzeć do Niemiec. Może warto poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odceglony!

Mistrzostwo świata. Na en.miui przekonali mnie żebym próbował wszystkich metod do usr..ej śmierci aż zadziała. Trochę zrezygnowany wziąłem się od rana za próby,bo pomyślałem, że czekając na chiński magiczny kabelek nie mam nic do stracenia.

Chińskie MiSuite bez skutku problemy te same co zwykle. Info, że chce wejść w fastboot, a później kicha. Odinstalowałem przeczyściłem rejestr, zresetowałem kompa, zainstalowałem angielskie MiSuite.
Znalazło aktualizację. Ucieszony daję aktualizację, ale wyrzuciło błąd- zaloguj się do MiAccount. Oczywiście nici z dalszego wgrywania. Zalogowałem się, dałem aktualizację, ale nie wykrywało już telefonu.
Wcisnąłem więc shift+r.flash wybrałem miui_MI5_V7.5.4.0.MAACNDE_c2c03f7eb6_6.0 w zaczęło wgrywać.
Przy ok/ 75% wywaliło błąd żebym się zalogował do MiAccount. Myślałem, że już d*pa i miałem odpiąć telefon od kabla USB, ale patrzę a pasek stanu instalacji na telefonie idzie dalej. Doszedł do końca po 5 min reset i działa!
 

Nie wiem o co chodzi. Próbowałem tych metod ze sto razy zawsze tak samo. Najważniejsze, że działa :D

Dzięki wszystkim za pomoc. Jesteście wielcy :P

Minus całości jest taki, że mam tylko angielski i chiński język do wyboru.
Jak mi odblokują bootloader to wgram coś polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a jest jakis sposob na uceglony mi5 tylko ze na nic nie reaguje na ładowarke na komputer na nic po prostu trup...

na początku odblokowalem botloader i pozniej probowalem wgrac rom przez miflash i sie zaczelo nie chcial zajarzyc az w koncu po kilku probach mi5 przestal zyc i nie wiem co teraz zrobic nie mialem takich przebojow nigdy a wgrywalem juz softy do 3 innych xiaomi ... prosze o jakies podpowiedzi czy to juz cegla czy cos sie zrobi? a no i komputer nie czyta go wcale nawet w menedzerze urzadzen ani na innym porcie usb ani na innym pececie

Edytowane przez lukasq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją cegłę w końcu uratowałem i na dzień dzisiejszy jestem całkiem zadowolony (może z wyjątkiem reklamacji, która trwała 1,5 miesiąca).

Żadną z metod, która ja próbowałem nie dasz rady, bo wymaga połączenia z komputerem.

W trakcie walki z moim Mi5 kupiłem na aliexpress specjalny kabel taki jak w tym poście http://en.miui.com/thread-299790-1-1.html być może coś takiego da radę połączyć Twój telefon z komputerem. 

Ktoś mi kiedyś polecał użytkownika Acid. Podobno jest w stanie wyczarować cuda :)

Edytowane przez mmsowinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...