Skocz do zawartości

TWRP dla Mi Max Pro 3/64 Snapdragon 652


sliwkazb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się zapytać o recovery do modelu wymienionego w tytule modelu. Widziałem, że na stronie dostępny jest już rom na ten telefon, jednak nie posiadam jeszcze recovery. Znalazłem tylko recovery do modelu hydrogen, który jest z procesorem 650.

Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez sliwkazb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2016 o 14:06, sliwkazb napisał:

Witam,

Chciałbym się zapytać o recovery do modelu wymienionego w tytule modelu. Widziałem, że na stronie dostępny jest już rom na ten telefon, jednak nie posiadam jeszcze recovery. Znalazłem tylko recovery do modelu hydrogen, który jest z procesorem 650.

Będę wdzięczny za pomoc.

Witam,

Kolego, czy udalo Ci się znaleźć już recovery do tego modelu - ja próbowałem zainstalować hydrogen, ale telefon po tej operacji już nie wstał... na całe szczęście działał jeszcze fastboot i samo recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, Redmi2 napisał:

No przecież tamten flasher wgrywa i do pro.

A czy ktoś to już wypróbował w praktyce - czy tylko o tym czytał? Bo jakoś nie bardzo mam znów ochotę uceglić telefon... dlatego prosiłbym o odpowiedź osobę która ma ten model telefonu i udało jej się z powodzeniem tego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nikt osobiście tego nie robił? Wczoraj zrobiłem zgodnie z instrukcją podaną na stronie - dokładnie punkt po punkcie - na zakończenie informacja że wszystko zakończyło się sukcesem, ale telefon się nie zrestartował. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu - wszystko jest jak wcześniej. Jest oryginalne recovery a nie TWRP...

 

182854u4nr0r4ot0ktt9im.jpg.thumb.jpg

Edytowane przez jarek384
Dołączenie grafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sent1nel napisał:

To dla mnie świetna wiadomość. Mogę spokojnie zamawiać Mi Max PRO :) Wcześniej bałem się, że zostanę z chińskim softem.

Do wczoraj używałem chińskiego softu - wbrew pozorom dało się go używać - jedynie problemy były z lokalizacją... reszta całkiem ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, jarek384 napisał:

Do wczoraj używałem chińskiego softu - wbrew pozorom dało się go używać - jedynie problemy były z lokalizacją... reszta całkiem ok.

Ale dalej nie wiem od czego mam zacząć odblokowywanie telefonu. Czeka mnie długa lektura zanim pojmę co i jak. Jeszcze tylko muszę się zdecydować na sklep w którym kupię i do dzieła. Nie wiem czy jest duża różnica pomiędzy wersją zwykłą a PRO ale zawsze to teoretycznie 2 procesory więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sent1nel napisał:

Ale dalej nie wiem od czego mam zacząć odblokowywanie telefonu. Czeka mnie długa lektura zanim pojmę co i jak. Jeszcze tylko muszę się zdecydować na sklep w którym kupię i do dzieła. Nie wiem czy jest duża różnica pomiędzy wersją zwykłą a PRO ale zawsze to teoretycznie 2 procesory więcej :)

Na początek przeczytaj:

A co do różnic - dla mnie najważniejszą - dwa razy więcej pamięci - poprzedni telefon zapchałem fotkami w ciągu 10 dni urlopu... potem dylemat, które fotki skasować, aby można było robić inne...

Edytowane przez jarek384
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

 

 

Przeciez ma wejscie pod karte sd, szybka karta sd hc koszt 180zl za 128GB(uzywam w tablecie 1,5roku)

 

Jakie problemy z lokalizacja miales? Uzywam od miecha china dev i zadnych problemow nie mam.

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No nies

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

 

 

Przeciez ma wejscie pod karte sd, szybka karta sd hc koszt 180zl za 128GB(uzywam w tablecie 1,5roku)

 

Jakie problemy z lokalizacja miales? Uzywam od miecha china dev i zadnych problemow nie mam.

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No niestety - albo dwie karty sim, albo jedna sim i druga pamięci - dla mnie to nie do pogodzenia - bo potrzebuję obu kart sim. Używasz china dev ale nie na tym samym telefonie... więc pewni dlatego problemów nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2016 o 21:55, jarek384 napisał:

No nies

No niestety - albo dwie karty sim, albo jedna sim i druga pamięci - dla mnie to nie do pogodzenia - bo potrzebuję obu kart sim. Używasz china dev ale nie na tym samym telefonie... więc pewni dlatego problemów nie masz.

zawsze możesz zrobić modyfikacje w cięcie karty tak żeby weszła i karta sd i sim http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3146029.html ale to już wyższa kombinacja :D

Edytowane przez Damian799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Damian799 napisał:

zawsze możesz zrobić modyfikacje w cięcie karty tak żeby weszła i karta sd i sim http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3146029.html ale to już wyższa kombinacja :D

Po co się bawić w kombinację, jak model z dwa razy większą pamięcią kosztuje niewiele więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 29.07.2016 o 11:24, sent1nel napisał:

Dalej cisza i brak TWRP :-(

Ja próbowałem pobrać TWRP hydrogen  i pobiera plik uszkodzony. Próbowałem   bezpośrednioz telefonu i na dwóch kompach i zawsze plik uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, mruczek66 napisał:

witam. 

mam problem z rootem. wgrywam BETA-SuperSU-v2.74-2-20160519174328 przez twrp-3.0.2-0 i tracę imei. po ponownym wgraniu xiaomi.eu_multi_MIMAXPro_7.2.23_v8-7.0 bez supersu wszystko jest ok. 

Umiesz zainstalować system a nie potrafisz przeczytać co jest napisane w informacji o systemie? 

https://miuipolska.pl/miui-7-2-23

Root dla Android 7 pobierz, ale przed zainstalowanie SuperSU wykonaj kopie zapasową wszystkich partycji w TWRP dla bezpieczeństwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Alez jasne, zrob jak w tym watku w pierwsaym poscie:

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3435594

mnie jak po masle poszlo i dziala idealnie i BEZ ODBLOKOWYWANIA BOOTLADERa!

Potem mozesz wgrac nowsza wersje TWRP np. Nijel'a oraz inny ROM,

a wlasciwie zrob (jak ja) i podazajac wedlug wskazowek w pierwszym poscie pomin wgrywanie temtego ROMu lecz potem juz jak wyprobujesz ze dziala TWRP to to zrob.

Jezeli masz zablokowany bootloader to wiedz ze tylko wybrane ROMy dzialaja z nim (a wlasciwe kazdy lecz bez firmware ktory czasem trzeba usunac z zipa).

Jednak ROM Nijel'a LineageOS (ale wybierz wersje HELIUM) dziala pieknie i z zablokowanym BL i bez zadnych kombinacji, a jest to bafdzo dobry ROM oparty na Nugacie, polecam! (Nijel jest czolowym deweloperem na xda-developers)

 

HELIUM 364GB locked BL, Nijel's LineageOS

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...