Skocz do zawartości

Czy warto jeszcze kupić MI4 ?


kris78

Rekomendowane odpowiedzi

A takie jeszcze pytanie bo z tego co wyczytałem to przy pierwszym uruchomieniu trzeba utworzyć konto u Chińczyków a co z kontem google trzeba coś dorzucić czy polski soft ma wbudowane konto google i czy wszystko wróci z google (zdjęcia , kontakty itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta xiaomi i żyje. Nie mogę tylko pobrać motywów. Miuipolska ma usługi Google normalnie, a nawet lepiej niż normalnie bo nie ma apek typu kiosk czy filmy. Oczywiście można je doinstalować że sklepu Play. Dobre rozwiązanie wg mnie bo miałem już telefony gdzie nie dało się tego odinstalować po dobroci


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,tak piszecie że chyba sprzedam swojego samsunga note 2 i kupie dla siebie MI4 a po wakacjach oddam go żonie a wezmę MI4w lub MI5

przeraża mnie te 16gb pamięci  to bardzo malutko jak dla mnie

a jeszcze jedno czy nie ma problemu z root na MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kris78 napisał:

kurcze,tak piszecie że chyba sprzedam swojego samsunga note 2 i kupie dla siebie MI4 a po wakacjach oddam go żonie a wezmę MI4w lub MI5

przeraża mnie te 16gb pamięci  to bardzo malutko jak dla mnie

a jeszcze jedno czy nie ma problemu z root na MI4

Nie ma problemu z rootem. Na kk był w romach miuipolska a w aktualnych dogrywasz go ( patrz turiale na forum itp)

CO do 16BG  zawsze jest jeszcze chmura. Ja mam 16 BG i mi starcza, żonie też ,ale ona wali mnóstwo fot i co jakiś czas zgrywa na kompa ,a po za tym trzyma w chmurze. To już musisz sam sobie odpowiedzieć czy ci wystarczy. Jak nie będziesz dużo kręcił filmów ( a w szczególności 4k)  to według mnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają 5GB. To naprawdę wygoda. Ostatnio czyściłem swojego Mi4 Miflashem, wystarczyło zalogować się do konta Xiaomi, po chwili zsynchronizowaly mi się kontakty, smsy, zdjęcia. Możesz przez stronę zlokalizować swój telefon, kiedyś użytkownik w taki sposób znalazł swoją zgubę.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB / 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...