Skocz do zawartości

Xiaomi MiBand 2 TEST opaski Fit


marxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do pierwszej  polskiej recenzji opaski Xiaomi Miband 2, opaska znacznie lepiej zlicza kroki w porównaniu do pierwszej generacji. Świetnie wywiązuje się też z powiadomień, pulsometr działa odrobinę lepiej niż w 1S.   Bateria niestety przy aktywnym korzystaniu wystarczy na 10-15 dni, a mniej aktywni wyciągną 3-4 tygodnie.

To tyle w skrócie po prawie dwutygodniowym testowaniu, reszta w recenzji, ZAPRASZAM do oglądania.

Miband-2-768x432.jpg

 

Edytowane przez marxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przycisk reaguje na dotknięcie koszulki, pościeli czy tylko ciała? Pamiętny przeze mnie Zeaplus Band polecał przez to do szafki i ostatecznie do kosza- bo był nie do użycia :-) Sam się wyłączał, włączał podczas snu. Jeżeli ten typ też ma taką przypadłość to będę go omijał szerokim łukiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mi band 2 od 5 dni, na razie sprawuje się bardzo dobrze, bateria po 5 dniach 85%, włączone wszystkie możliwe opcje.

Po zainstalowaniu MI FIT 2 z Google Play, polecam zaktualizowanie do wersji 2.1.4  ( na razie niedostępna w google play ) z mirroru. Jest trochę bardziej rozbudowana i bardziej funkcjonalna.

Niestety dwa razy opaska się odpięła po zahaczeniu o kieszonkę koszuli, dobrze że w domu.

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sondejmarek napisał:

Ta funkcja jest eksperymentalnie dodana do jakiejś aplikacji z tego co pamiętam. Tej czeskiej chyba. I nie działa na odpięcie a na oddalenie opaski od telefonu na dłużej niż 5min. W apce od "śiaomi" tego nie ma- jeszcze.

Ta Czeska jeszcze nie obsługuje Mi Band 2. Chodzi Ci o Tols & Mi Band, Zdenka Horaka ?

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, emarcin napisał:

 

Próbuje powiązać MB2 z Runtadtic niestety bezkutecznie czy znacie jakąś możliwość uruchomienia MB2 w Runtastic?

I jeszcze jedno działała u Was powiadomienie Gmaila? U mnie niestety nie.

 

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

U mnie powiadomienie gimaila działa, ale miałem kiedyś tak, że nie działało po aktualizacji romu z Global Stable 7.3.6.0 do Gobal Stabe 7.3.7,0  przeinstalowałem MiFit i działa do tej pory. Oczywiście zakładam, że gimaila masz dodanego do powiadomień aplikacji ? Co do Runtastic, to nie wiem bo nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...