Skocz do zawartości

Problem z lokalizacją


Cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Od samego początku nie działa mi Lokalizacja GPS. Dopiero po pewnym czasie to zauważyłem. Łapie mi po Wi-Fi lub po sieci, ale poza tym w temacie gps jest kicha. Ustawiłem już chyba wszystko co trzeba. Może ktoś coś jeszcze podpowie. Widzę satelity ale lokalizacji nigdy nie złapał.

 

Screenshot_2016-06-25-11-39-03_com.eclipsim.gpsstatus2.png

Screenshot_2016-06-25-11-45-03_com.android.settings.png

Screenshot_2016-06-23-07-12-34_com.google.android.apps.maps.png

Screenshot_2016-06-23-07-03-41_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, mi GPS działa prawidłowo, aczkolwiek nie wiem gdzie wy sprawdzacie, w mieście 300k łapie od razu, w innym mieście 150 tyś ale też na terenach lasów łapie bardzo szybko mimo ze mam H+/3G( Bo świetny plus nie umie przejsć na tryb 4g... -,- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbijam, mój GPS też jest fatalny. Wgl nie podąża za użytkownikiem, może znajdzie aktualny punkt, ale o podążaniu nie ma mowy. Miasto? Warszawa.. Telefon dostałem z ciemnym przebarwieniem na wyświetlaczu,które widać tylko i wyłącznie gdy jestem w menu, na innych kolorach jest okej. Bardzo się zraziłem to Xiaomi, bo jako, że to ich flagowiec to powinien być dla nich wizytówką czyż nie? Prawdopodobnie odsyłam i kupię coś sprawdzonego.

P.S Autoobracanie oczywiscie tez sie zaraz muli, 3 gb ramu to za mało haha :)

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Warszawy, wieżowce, wielodrożność sygnału.

MIUI co tydzień ma aktualizacje (dla dev), do tego global (stable, dev), china (stable, dev), xiaomi.eu (na dev), syf Romy, więc pisanie, że ma się jakiś problem i nie podanie jaki rom się ma jest dla mnie strzałem w kolano... W każdej chwili moge znaleźć rom na którym coś nie będzie działać zaś w kolejnej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bohyn napisał:

Centrum Warszawy, wieżowce, wielodrożność sygnału.

MIUI co tydzień ma aktualizacje (dla dev), do tego global (stable, dev), china (stable, dev), xiaomi.eu (na dev), syf Romy, więc pisanie, że ma się jakiś problem i nie podanie jaki rom się ma jest dla mnie strzałem w kolano... W każdej chwili moge znaleźć rom na którym coś nie będzie działać zaś w kolejnej będzie.

Miui Global 7.5 (stabilna) 7.5.2.0(MAAMIDE) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mayex napisał:

Dziś przegapiłem 5 razy zjazdy na trasie bo gubiło mi ciągle sygnał GPS, niebo bylo ladne, rom 6.6.30. Pierwszy raz uzywalem nawigacji (google maps) w Mi5 - porażka.

A oszczędzanie inteligentne wyłączone  albo lokalizację w tle miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grizzly napisał:

A oszczędzanie inteligentne wyłączone  albo lokalizację w tle miałeś?

Nie no, GPS włączony normalnie, oszczędzanie bateria w przypadku nawigacji na pierwszym planie nie ma nic do rzeczy. (gdyby oszczędzanie baterie coś przeszkadzało to po prostu nie byłoby lokalizacji w ogole). Urywalo zasięg raz na jakieś pół godziny i po 30-60sek wracal. Dokładność też była słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa tylko trzeba nauczyć się korzystać.

Panel sterowania/bateria/aplikacje/nazwaaplikacji/lokalizacja w tle/ zezwol lub blokuj

Wybierasz aplikacje, które mogą w tle mieć działający gps i po kłopocie

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...