Skocz do zawartości

Ładowarka Aukey PA-T9 z Quick Charge 3.0


bandz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moze kogos zainteresuje - na allegro sa ladowarki zgodne ze specyfikacja qualcoma odslugujace quick charge 3.0  - ten konkretny model

przed wczoraj kupilem ,wczoraj doszla i laduje naprawde ekspresowo 2,5 h i mialem full od 10%

wtyczka europejska bez przejsciowek kable 1 m w komplecie

cena porownywalna z aliexpresem na aliku okolo 12,5 usd ja zaplacilem 64 z zl z wyslka do paczkomatu

moze sie komus przyda

aukey pa t9 link do aukcji

i-aukey-pa-u28-quick-charge-2-0-pau28.jpg

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Redmi2 napisał:

 

 

Obsluguje, gc2.0 napewno a czy wspiera gc3.0 watpie.

 

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

no i tu sie mylisz obsluguje pelna geba w przeciwienstwie do ladowarki

Bez tytułu.png

a tu lista ladowarek samochodowych , sciennych i power bankow wspierajacych QC3.0

a1.png

a2.png

a3.png

4 godziny temu, sondejmarek napisał:

@bandz możesz dać fotkę tabliczki znamionowej z Twojej ładowarki?

jak widac doszedl jeden zakres ladowania   3.6v -6.5v i tu jest myk bo jest ladowanie pradem 3A

pa_t9_2.thumbs.500x500_large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się powtarzać bo już w którymś temacie o tym pisałem ale... ta ładowarka jest rewelacyjna ;) Od jakichś 2 miesięcy używam (coprawda jeszcze nie mam nic z QC 3.0), QC2.0 i "zwykłe" nią ładuje. Ale jak widać na 3.0 też jest certyfikowana.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sondejmarek napisał:

 

@bandz Czy mieszkasz w USA że używasz takiego systemu?

 

88f5ae4ed3589332a0641036ad84307f.jpg

 

Daj proszę fotkę tabliczki z TWOJEJ ładowarki.

po co ma robic zdjecie swojej skoro dane sa w necie?

mam ci udowodnic ze sobie taka kupilem? bo nie wiem do czego zmierzasz 

kupilem z aukcji do ktorej link jest na poczatku z wtykiem europejskim bez przejsciowek

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, Redmi2 napisał:

Ja myślę nad zakupem listwy xiaomi czarnej :-) wspierająca gc ale chyba tylko 2.0.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

zerknij w ta specyfikacje pare postow wyzej bo tam tez sa listwy usb ,ja wstepnie pogoglowalem po symbolach i cos takiego wyskakiwalo , potem rekonesans na aliku i widomo czy sie oplaca

tu masz Hunde

Hunda QC3.0 multiport

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć pewność że zapłacę za to co w opisie, a sprzedawca nie dał fotki z czytelnymi parametrami jakby celowo chciał coś ukryć. Nie chcę się z nim wykłucać o 0,1V lub 0,2A i dopłacać do czegoś co zwrócę (na własny koszt) bo niezgodne z opisem.

Oczywiście Twoja Wola czy dasz fotkę, niemniej będę bardzo, bardzo wdzięczny jeśli dasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wysłalby Ci podróbę, to wątpie żebyś musiał zwracać na swój koszt (chociaż na allegro to wszystko możliwe)... a jeśli oryginał, to czemu mają się niby parametry nie zgadzać? Napisał że oryginał - myślę że nie ma się co martwić na zapas.

 

edit. Na mojej (kupowanej na aliexpress, a nie u tego typa) wartości są takie jak napisał w treści aukcji, czyli:

 3.6-6.5V   /3A  

6.5V-9V     /2A

 9V-12V    /1.5A 

Poza tym, parametry ładowarki != parametry ładowania (tymbardziej przy QC). Nie będziesz miał więc za bardzo jak zweryfikować pewnie czy ona ma wydajność taką jak napisane na obudowie.

 

A, ja dostałem z moją kabel micro usb zwykłe. Sądzę że tutaj tak samo jest. Nie żadne usb-c

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sondejmarek napisał:

 

Chcę mieć pewność że zapłacę za to co w opisie, a sprzedawca nie dał fotki z czytelnymi parametrami jakby celowo chciał coś ukryć. Nie chcę się z nim wykłucać o 0,1V lub 0,2A i dopłacać do czegoś co zwrócę (na własny koszt) bo niezgodne z opisem.

 

Oczywiście Twoja Wola czy dasz fotkę, niemniej będę bardzo, bardzo wdzięczny jeśli dasz.

no to prosze bardzo ale co sie nameczylem zeby zlapac ostrosc na ty napisach to moje

mam nadzije ze kolega teraz zadowolony :P

 

IMG_20160628_165852.jpg

IMG_20160628_170212.jpg

Edytowane przez bandz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak coś to ja już nie polecam tej ładowarki.

 

Ma strasznie lichą obudowę - pękła w miejscu gdzie zaczyna się część tak jakby zależna od regionu, tj. wtyczka. Strasznie cienki plastik łączący główną część obudowy z "wtyczką" pękł na całej długości i ładowarka jest praktycznie złamana wpół. Co najciekawsze, nawet jej nie zgniotłem ani nic, tylko pociągnąłem lekko telefonem wiszącym na ładowaniu, a ładowarka była wpięta do rozdzielacza, więc też nie jakoś super stabilnie. Wrzucę fotke po robocie gdyby ktoś chciał.

 

Ładować ładuje zaje#1ście, ale ta obudowa... Mi nie przeszkadza, bo sobie naprawiłem, ale powinna być lepiej zrobiona.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...