Skocz do zawartości

Bateria nagłe wyłczanie


Glaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Telefon wyłącza mi sie przy kilkunastu procentach bez uprzedniego powiadomienia . Podłączając ładowarke ładowanie startuje od poziomu wyłaczenia.

 

Wygląda to na jakis problem softowy, ale mam to od kilku aktualizacji wstecz ( aktualizuje bez wipe)

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety mam podobnie od kilku dni. Bateria ma załóżmy 40%, telefon z zarzuconą jakąś appką (np. endomondo lub Kamerka) i pada. Próba włączenia i pokazuje rozładowanie-1%. Po podpięciu do ładowarki (tak, tak, kilku różnych) po chwili wraca 40%. Odłączam i za chwilę mam 1%, podłączam ponownie i zaczyna ładować od 1%... Źiiiwne.

MIUI 8 by xiaomi.eu, 6.6.23 (rozwojowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego się nie dzieje. Spróbujcie rozładować telefon aż się wyłączy, następnie naładujcie go wyłączonego przez co najmniej 3h. Możliwe że rozkalibrował się stan naładowania baterii lub bateria zaczyna padać

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło się dokładnie to samo, czasowo zbiegło się to z wsadzeniem drugiej karty SIM. Wydaje mi się, że coś mogło drenować baterię (apka) lub rozjechała się kalibracja. Potrafił mi się wyłączyć przy kilku % a po wsadzeniu ładowarki i po 3 minutach pokazywał 40%. Fajnie, gdyby ktoś to sprawdził poprzez wakelocki lub poprzez skalibrowanie baterii i upewnił mnie, że to nie była wina baterii w sensie fizycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...