Skocz do zawartości

Problem z dane mobilne


boja666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1. Podczas zmian nadajnikòw sieci znika mi internet mobilny pomaga wejście w ustawienia sieci i zapisanie na nowo ustawień. Myslalem ze to sie zmieni po przesiadce na miui 8 ale niestety nie. Dodam ze ustawienia pobrało mi automatycznie a siec to t-mobile. Jest na to jakas rada?

2. Kiedy prowadze rozmowe po pewnym czasie znika ikonka danych mobilnych i tel traci internet. Pomaga rozłączanie rozmowy. Moze na to tez jest jakis sposób.

W obu przypqdkach korzystam z sim 2 moze tu lezy problem ?

Dzieki za pomoc.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, boja666 napisał:

2. Kiedy prowadze rozmowe po pewnym czasie znika ikonka danych mobilnych i tel traci internet. Pomaga rozłączanie rozmowy. Moze na to tez jest jakis sposób.

Ten telefon ma tylko jeden modem i chyba w trakcie rozmowy głosowej transmisja danych jest przerywana (może przenosi cię do 2G) i wznawiana po zakończeniu rozmowy. Rozwiązanie przyjdzie najprawdopodobniej samo jak t-mobile wprowadzi technologię VoLTE (Voice over LTE) i telefon nie będzie musiał zmieniać sieci z LTE na 2G lub 3G. Na razie chyba żaden operator VoLTE u nas nie używa. Co do punktu 1 to nie powinno tak być i problem też może leżeć po stronie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ustawień t-Mobile poszukaj dobrze na forum bo ktoś opisywał jak ręcznie ustawić APN aby dane dobrze działały. Podobnie ja mam w plusie na domyślnych gubił połączenie a jak ustawiłem ręcznie że strony plus jest ok. Mogę prowadzić rozmowę i jechać na Google maps

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...