Big00s

Redmi Note 3 Special Edition

Recommended Posts

Użyjesz MiFlash-em wgrasz global stable gdzie jest język Polski.
Lub
Odblokuj bootloader i wgraj miuipolska

Fakt, przeoczenie, że to wersja SE :)

Czyli global stable jak i global dev powinien mieć język Polski.

Chwila... Piszesz "powinien"... Ale jak rozumiem, wcale nie wiesz?

Ech... Prosiłem o odpowiedź kogoś kto ten temat ogarnia, brąz obrazy Panowie, ale chyba nie przeczytaliście mojego posta :/

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa obsługi polskich literek w sytuacji braku polskiej wersji językowej Androida w oprogramowaniu RN3Pro SE?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Dla Kate jest tylko Global w wersji stabilnej 7.5.2.0 i dev 6.9.1. China pewnie nigdy nie wyjdzie dla tego wariantu RN3Pro w tym miuipolska/xiaomi.eu. Na szczęście na Globalu jest język Polski w 99%.

To pytanie mam, zamówiłem znajomemu właśnie wersję KATE czy jest szansa że zadziała na nim rom miui polska dla KENZO ? Nie zależy na LTE 800. Jak nie zadziała to będzie telefon na handel, jak ktoś chce to się zgłaszać :D

ja o chlebie a Ty o niebie, chcę bawić się romami, np: CM i MOKEE. Jak będzie "wchodzić" KENZO rom to inne też powinny, proste? proste, więc pytanie wcześniej zadałem oczywiste a tutaj dostaję garść dziwnych porad

Może działać ale raczej nie będzie miał zasięgu. Jak przyjdzie to sprzedaj kate, na pewno nie stracisz i kup mu kenzo

Zamówiony. B20 miły dodatek, z tego co widze telefon jest dłuższy o 2mm co samo w sobie nie jest problemem, problemem będą casy które raczej nie będą pasować... No i android 6.0 z pudełka też spoko. 

W razie czego po testach mogę opchnac w stanie funfel nówka;-)...

Edited by Wdzn

No właśnie przywiozłem 2 szt. z Tajwanu nie mając pojęcia że to jakiś Special Edition. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało że bumper z Allegro nie pasuje bo telefon jest za długi :P Dopiero wtedy zacząłem szukać jak to możliwe że mój jest dłuższy o 3mm od innych. Marshmallow z pudełka, język polski też

casy nie pasują, ciekawe czy części zamienne też... to byłoby już słabo, bo ekranowi zdarza się pęknąć.

24 minuty temu, emjot napisał:

casy nie pasują, ciekawe czy części zamienne też... to byłoby już słabo, bo ekranowi zdarza się pęknąć.

Szkło hartowane też nie będzie pasowało. Czekam na swojego rmn3 pro se, ale chyba trzeba będzie go od razu sprzedać;(

Ale nigdzie nie widzę RN3Pro kolor szary, który nie jest SE... chyba trzeba będzie nabyć gold or silver.

Np z uwagi na to że ma zbyt małe wsparcie a można by powiedzieć, że wsparcie ma zerowe. Bootloadera odblokuje a dalej nic już się nie da zrobić bo nie istnieje TWRP na Kate

Edited by kamilo23

Z czasem pewnie wsparcie będzie podobne, ale na razie najważniejsze jest, że obsługuje pasmo B20 co zwiększa zasięg LTE. Zresztą tak jak ktoś powiedział - "kate" ma globala więc i tak aktualizacje polecą przez OTA - czego chcieć więcej?

Może działać ale raczej nie będzie miał zasięgu. Jak przyjdzie to sprzedaj kate, na pewno nie stracisz i kup mu kenzo

A dlaczego może nie mieć zasięgu bo już nie ogarniam tego.

Mój post odnosił się do wgrania romu Kenzo (wersja bez b20) do telefonu Kate(wersja z b20). Inny mają modem, stąd wrzucenie tego romu skutkuje brakiem zasięgu. Telefon niby działa,ale nie znajduje sieci

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

22 godziny temu, tpawel napisał:

Mój post odnosił się do wgrania romu Kenzo (wersja bez b20) do telefonu Kate(wersja z b20). Inny mają modem, stąd wrzucenie tego romu skutkuje brakiem zasięgu. Telefon niby działa,ale nie znajduje sieci

Tylko pytanie czy da się to zrobić. Ja próbowałem i wyskakiwał błąd.

Ktos już na forum to wrzucal i efekt był właśnie taki jak napisalem

Silikon przezroczysty pasuje do Kenzo bo ja taki mam, ze wzmocnionymi rogami. 10zl mnie kosztował u Fostera kupiłem. Wszystko szczelnie przylega, nie zasłania aparatu ani punktu odblokowania palcem.

pacnięte z redmi note 3 SE