Skocz do zawartości

 Redmi Note 3 Special Edition


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

Troche zmienić styl i nałuczyć się odkładać telefon w czasie roboty bo łatwo można zmienić jego kształt w niektórych przypadkach:-D

Dość czesto spotykane ale jak uważasz to nic się nie stanie

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://miuipolska.pl/forum/topic/20991-wygi%C4%99ty-telefon/&ved=0ahUKEwiFm-yyzezSAhWF0RQKHS_BClgQFggaMAA&usg=AFQjCNG3AY7C9-q4iAoQ7amhZUJOMrSL_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Snajper napisał:

Troche zmienić styl i nałuczyć się odkładać telefon w czasie roboty bo łatwo można zmienić jego kształt w niektórych przypadkach:-D

Dość czesto spotykane ale jak uważasz to nic się nie stanie

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://miuipolska.pl/forum/topic/20991-wygi%C4%99ty-telefon/&ved=0ahUKEwiFm-yyzezSAhWF0RQKHS_BClgQFggaMAA&usg=AFQjCNG3AY7C9-q4iAoQ7amhZUJOMrSL_w

Hahaha :)) tak, czytalem ten wątek :)))

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 20:45, Snajper napisał:

Prawda jest taka że wszystko zrobisz(odblokowanie bootlodera,twrp) nawet na tablecie za 150zł np lark i7 win 10 to nie wymagające są programy miunlock i adb fasboot

 bardzo przydatne te tanie tablety są szczególnie w podróży jak się xiaomi zepsuje to postawisz na nogi(oczywiście jak trafisz na dobry egzęplarz bo niektóre już w sklepie padają:-D) nezbędnik każdego użytkownika to sprzęt na którym odpalisz miflesha i wgrasz soft ten kto złapał bootlopa poza domem zrozumie

 

 

 

14 godzin temu, andys napisał:

Witam!

Ostatnio "pomacalem" RN3Pro w EuroRTV i spodobal mi sie. Troche mniej cena 1299. Kilka postow wyzej ktos pisal o promocji w Carrefour. Na chwile obecna cena poszla w gore ale nadal chyba jest to atrakcyjna oferta (999PLN). 

https://www.ecarrefour.pl/foto-i-telefony/telefony-gsm/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-zloty - moje pytanie- czy ktos tu walnal sie w opisie? Chodzi mi o B20.

 

Czy na chwile obecna dla niewymagajacego uzytkownika RN3Pro SE to nadal bedzie dobry wybor? W tej chwili uzytkuje A3 2016. Wolalbym kupic aparat z polskiej dystrybucji.

Chyba ze jakas alternatywa w podobnej cenie?

 

pozdr. Andrzej

Kupiłem wczoraj (rtv euro agd). Zmieniłem iphonea 6s i powiem szczerze RN3 daje rade :) . A bateria to marzenie. Więc jak rozmiar 5,5 cala pasuje to myślę że warto

13 godzin temu, Crims napisał:

Jeśli to wersja se to będzie Pan zadowolony ;-) Co tu dużo gadać, dla mnie telefon prawie idealny. Dobry wyświetlacz, duża bateria, nic się nie zacina, przyjemna nakładka. A prawie bo dla mnie jest o te 0.5 cala za wielki. Niektórym może przeszkadzać sredni aparat, brak nfc i brak inteligentnych skrótów na zablokowanym ekranie.

Dokładnie jak piszesz

PS czy da się wybudzic dwuklikiem w ekran na miui global 8.1.3?

12 godzin temu, andys napisał:

No wlasnie te 0,5 mnie troszke martwi ;) - A3 ma 4,7" wole raczej takie tel ktore komfortowo mozna obslugiwac jedna reka a tu moze byc problem. Tak samo z trzymaniem go w kieszeni. 5,5 to juz taka paletka do ping-ponga;)

pozdr.

Jak pisałem wyżej ja przeszdłem z 4,7 cala i dla mnie jest to zmiana na plus.

12 godzin temu, tpawel napisał:

5,2 cala jest spoko do obsługi jedną dłonią. I to jak dla mnie wymiar graniczny. 5,5 cala jest już mniej wygodne, ale da się z tym żyć;)
Nie wierzysz to pogadaj z tymi od mi maxa ;)

Redmi PRO by TT
 

Co do ceny to producenci powariowali. Ponad 3 a nawet 4 tysiące za telefon to przesada. Ponad 2 to też jest dużo. Poniżej 1 tysiąca dobry sprzęt to albo chiny albo allegro albo jakieś srzały w marketach czy w maych sklepach internetowych więc +_- 1500 zł jest do przyjęcia

Ponowie pytanie:

 czy Redmi Note 3 SE da się wybudzic dwuklikiem w ekran na miui global 8.1.3/Kate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, endru098 napisał:

 

Kupiłem wczoraj (rtv euro agd). Zmieniłem iphonea 6s i powiem szczerze RN3 daje rade :) . A bateria to marzenie. Więc jak rozmiar 5,5 cala pasuje to myślę że warto

 

 

 

Brales moze z dodatkowa gwarancja? Ciekaw jestem ile kosztuje?

 

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kiltel napisał:

Też kupiłem w rtv euro. Dodatkowa gwarancja także od stłuczenia to ok 400 zl z tego co się pytałem z ciekawości.

Troche kosztuje, choc z drugiej strony, jakby pod koniec gwarancji dodatkowej tel zaliczyl niespodziewany lot ku ziemi to ciekawe, co daliby w zamian, bo pewnie RN3Pro juz nowych nie bedzie. 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuje zapoznac sie z warunkami tej gwarancji i jesli nie jest tak jak mowili Ci w sklepie to chyba masz kilka dni na rezygnacje. Odkad kupilem w 2010 u nich aparat z rozszerzona gwarancja to juz wiecej sie na to nabrac nie dalem. W szczegolach wyczytalem ze nie odpowiadaja praktycznie za nic. Sorki za off topic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z tą gwarancje wraz z1 compact no i przez 1 rok telefon nie zniszczalny poprostu pancerny:-D więc nie skorzystałem a teraz mam jeszcze gwarancjie producenta to wysłałem na gwarancjie to wymienili baterie i czekam na przesłke ale nie skorzystałem z roszerzonej bo ona obowiazuje po końcu gwarancji producenta czyli dopiero w moim przypadku czerwiec tego roku.Więc 400zł tylko zapłaciłem dla świstka:-D

No ale żeby z tej gwarancji hesti skorzystać to chyba trzeba się do prawnika przejść przecież tam prawie wszystko się wyklucza radzę sobie lekturkę zrobić i przeczytać dokładnie punk za punktem.

A druga sprawa czy bedziesz tak długo go użytkował np doprowadzi cię telefon do stanu depresi i sprzedasz to tylko kase stracisz

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafał2016 napisał:

Może w kolejnych wersjach MIUI dodadzą możliwość wybudzania dwuklikiem.

Nie dodadzą, bo do tego potrzebny jest inaczej działający dotyk. Z tym co jest można to zrobić, ale kosztem dużo wyższego zużycia baterii. Dodali to w zwykłym Redmi 4A, bo tam nie ma czytnika palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2017 o 02:43, Crims napisał:

Niestety nie da rady.

dzięki

Dnia 24.03.2017 o 07:29, andys napisał:

 

 

Brales moze z dodatkowa gwarancja? Ciekaw jestem ile kosztuje?

 

pozdr,

Nie brałem, choć namawialiu. Jeżelo dobrze pamiętam 10% ceny za rok

Dnia 24.03.2017 o 09:57, tpawel napisał:

1300 telefon, 400 dodatkową gwarancja . Przecież to prawie 3 sztuki w Chinach kupi.

Redmi PRO by TT
 

dokładnie, jeżeli popsuję kupię drugi. To i tak taniej niż s7, iphone 7 itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu kupiłem Meizu mini2 dla córki i dałem się namówić na dodatkową gwarancję z hesti. Powiem krótko nie polecam. Jak wiadomo telefon jest delikatny po tygodniu szybka pękła, ale mówię poczekam mam gwarancję od uszkodzenia mechanicznego na 10 miesięcy to przed końcem zgłoszę. W tym czasie już nie było Meizu w ofercie euroagd to może wymienią na inny równoważny lub dopłacę parę groszy i będzie nowy. Zacząłem szukać info w necie i nie jest to takie proste jak to mi wciskała pani w sklepie. Jednym uznawali, drugim nie. Więc wymyśliłem głupią gatkę że jak rozmawiałem przez telefon to ktoś mi go wytrącił i telefon uległ uszkodzeniu (popękany wyświetlacz, obudowa podniszczona, przycisk home zapadnięty itp) . Miła pani przyjęła zlecenie i powiadomiła mnie że jutro zgłosi się kurier i odbierze telefon, za tę usługę mam zapłacić 25pln. Po paru dniach dostaję od rzekomego rzeczoznawcy że do wymiany wyświetlacz, obudowa tylna i przycisk home. Po tygodniu kurier przywozi telefon za przesyłkę płacę ja czyli 25pln co daje już 50pln . Sprawdzam telefon i co widzę wyświetlacz wymieniony, obudowa stara, przycisk home zapadnięty. W środku kosztorys że wszystko wymienione. Włączam telefon a wyświetlacz to chyba za 0,5 dolara kupiony  od chinczyka, poświata na dole i górze ekranu, jasność taka że w dzień ledwo co widać o dotyku nie mówię. Dzwonię z reklamacją co to za naprawa, a oni to proszę przesłać telefon znowu na mój koszt to znawca oceni co nie tak z tą naprawą. Na pytanie że na wycenie była wymiana obudowy i przycisk pani nie umiała odpowiedzieć i powiedziała że skontaktuje się ze mną serwis. Po dwóch dniach dzwoni fachman i mówi że zarysowania, uszczerbiona obudowa są tylko kosmetyczne i nie wymienili. Na pytanie że  w kosztorysie zaznaczyli że zostały 3 elementy wymienione nie umiał odpowiedzieć ale to i tak nie przeszkadza w użytkowaniu telefonu i jak jestem nie zadowolony z usługi to odsyłam do nich i oni jeszcze raz będą weryfikować uszkodzenia. Dałem sobie spokój bo to walka z wiatrakami. Telefon kosztował 600 plus gwarancja 140 + 50 wysyłka. Czyli wyświetlacz kosztował by mnie 23 $ to i tak taniej niż to ubezpieczenie. 

Tak sobie to napisałem jakby ktoś był chętny. 

Ps. Gdzieś słyszałem że podobno jak telefon jest całkowicie uszkodzony pęknięta płyta głuwna, wyświetlacz to wymieniają na nowy, ale to tylko zasłyszane. No i jeszcze gatka że to nieumyślnie bo takie są zapisy i niejednokrotnie klienci zostawali z zepsutym sprzętem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej

Od roku mam Redmi Note 3 Pro SE i się stresuję... Jak wiadomo do Kate nie ma części zamiennych, a gwarancja jaką mam na sete nie zadziała, bo sprzedający z allegro podobno leci w kulki...(PL GSM z Wrocławia)

Boje się o płytkę ładowania, która lubi paść. Myślicie że to mocno prawdopodobne, że w większości tych modeli pada ten moduł, czy raczej pojedyncze przypadki?

Pytam, bo zastanawiam się, czy jeśli wszystko działa to nie sprzedać telefonu i kupić inny model, czy w sumie nie ma co panikować


btw - tutaj jak naprawić ten usb, ale jest to już ingerencja mechaniczna
"RN3P SE (kate) : cut the safety diode on the USB card. If it doesn't work, cut also the safety diode on the motherboard.
Explanations and screenshots : http://forum.frandroid.com/topic/254961-redmi-note-3-pro-ne-charge-plus/?do=findComment&comment=3768699 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...