Skocz do zawartości

 Redmi Note 3 Special Edition


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczek Ja mam słuchawki Sony i mikrofon mi działał wczasie rozmowy na 8.1.1.0 na global dev też śmiga.sprawdzałem na słuchawkach znajomego LG zwykłych teraz też działa global dev trudno mi jest odpowiedzieć czy to zasługa tych słuchawek LG czy global dev:-D bo Sony śmigały na stable i dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Technosie jest wersja Kate za 899 zł. myślicie, że warto brać zamiast 3s prime z rtv euro agd za tę samą cenę?

UWAGA: Jest to wersja Global/International (Kate) - posiada fabrycznie oprogramowanie Global z pełnym językiem polskim oraz Google Play, obsługuje również pasmo LTE 800 MHz.

Edytowane przez presspreston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Technosie jest wersja Kate za 899 zł. myślicie, że warto brać zamiast 3s prime z rtv euro agd za tę samą cenę?
UWAGA: Jest to wersja Global/International (Kate) - posiada fabrycznie oprogramowanie Global z pełnym językiem polskim oraz Google Play, obsługuje również pasmo LTE 800 MHz.

Jeśli chodzi o samo urządzenie to jak najbardziej. Gorzej z serwisem bo technos otrzymuje ostatnio same negatywne opinie o serwisie

XRN3P & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie macie za przeproszeniem z tymi podświetlanymi przyciskami. Ja mam teraz kolejny telefon na którym włączam tę funkcję bo nie dość że jest mi nie potrzebna to jeszcze mnie irytuje. Przecież i tak po tygodniu można się przyzwyczaić gdzie który leży.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówcie mi tak jeszcze  to medlodia dla moich uszu, nie wiem czemu tak się tego boję.

Taka prawda w nocy mnie denerwuje, że coś mi świeci się na dole. Przecież palec i tak idzie podświadomie w dobre miejsce już po paru dniach użytkowania, a jeśli się miało telefon z takim samym układem przycisków to już w ogóle nie ma problemu.
W recenzjach często negują brak podświetlenia ale podejrzewam, że to przez częste zmiany telefonów i się gubią w nocy, no ale to już ich problem ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sobie w YouTube odpalić recenzje.

Warto redmi note 3 Kate wziaść niż potem skarżyć się na brak mocy i gorszą rozdzielczość.Sam nie lubię dużych tel ale jak miałem 3S vs rn3pro i porównałem osobiście w sklepie to wybrałem rn3pro.

A podświetlenie klawiszy to włączam tylko jak promil jest i palec poczebuje wskazówek:-D a tak to wyłączam zawsze

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, acidbrain napisał:

Kurczę tak na szybko :) Brać zwykłe rn3p czy rn3p SE z goldway ? SE jest tańsza niż zwykła wersja ?

Lepiej mieć 3GB pamięci niż 2GB.

Pasmo 800 MHz też swoje robi. Miałem wcześniej i9505 i problem z LTE w pracy ze względu na umiejscowienie mojego pokoju. Nawet radio tam słabo gra. Na Kate łapie tam stałe LTE bez problemu. Kate dla mnie jest lepszym wyborem. Polecam ten telefon.

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Tak na szybko to najlepiej z Carrefour, jest promo na Kate 3/32 za 899, pelne 24msc gwarancji.

Wysłane z Lenovo P2
 

Dobra cena. Ja za swój z Ali dałem 760 z vatem.

Edytowane przez dagetto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, acidbrain napisał:

eee. ja wole teraz z goldway. zakładam nowe konto na ali i sciagasz apke i masz 10 $ i wzrot z planet plus i wyjdzie z jakies 670 zł :)

 

 

Special edytion nie ma jakiegoś słabszego procka czy cos ?

Nie poprostu od kenzo różni go LTE B20 800mhz i ekran ma 152mm i ciężko dostępne części zamienne tylko przez serwis przynajmniej tak było 

A reszta to te same bebechy co Kenzo

A jeszcze miuipolska oparte o global dev bo nie ma china

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Zenon napisał:

Do wczoraj laptop wykrywał mój rn3se,dziś o dziwo nie widzi telefonu,tylko potrafi ładować,nie wykrywa w opcji przesyłania plików,zdjęć. Jakieś porady bo jutro aktualizacja a zawsze wrzucałem ją z kompa:((

Masz windows10? Była aktualizacja która psuje sterownik MTP https://budniu.wordpress.com/2017/03/08/cos-nie-poszlo-czyli-microsoftowa-wpadka-z-wpd/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wszystko zrobisz(odblokowanie bootlodera,twrp) nawet na tablecie za 150zł np lark i7 win 10 to nie wymagające są programy miunlock i adb fasboot

 bardzo przydatne te tanie tablety są szczególnie w podróży jak się xiaomi zepsuje to postawisz na nogi(oczywiście jak trafisz na dobry egzęplarz bo niektóre już w sklepie padają:-D) nezbędnik każdego użytkownika to sprzęt na którym odpalisz miflesha i wgrasz soft ten kto złapał bootlopa poza domem zrozumie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio "pomacalem" RN3Pro w EuroRTV i spodobal mi sie. Troche mniej cena 1299. Kilka postow wyzej ktos pisal o promocji w Carrefour. Na chwile obecna cena poszla w gore ale nadal chyba jest to atrakcyjna oferta (999PLN). 

https://www.ecarrefour.pl/foto-i-telefony/telefony-gsm/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-zloty - moje pytanie- czy ktos tu walnal sie w opisie? Chodzi mi o B20.

 

Czy na chwile obecna dla niewymagajacego uzytkownika RN3Pro SE to nadal bedzie dobry wybor? W tej chwili uzytkuje A3 2016. Wolalbym kupic aparat z polskiej dystrybucji.

Chyba ze jakas alternatywa w podobnej cenie?

 

pozdr. Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wersja se to będzie Pan zadowolony ;-) Co tu dużo gadać, dla mnie telefon prawie idealny. Dobry wyświetlacz, duża bateria, nic się nie zacina, przyjemna nakładka. A prawie bo dla mnie jest o te 0.5 cala za wielki. Niektórym może przeszkadzać sredni aparat, brak nfc i brak inteligentnych skrótów na zablokowanym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...