Skocz do zawartości

 Redmi Note 3 Special Edition


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, tpawel napisał:

To ze wspiera nie znaczy ze w konkretnym modelu to działa. Snap617 tez wspiera,a popatrz ile telefonów z nim ma modem cat 4

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.devicespecifications.com/en/model/5cad3973&ved=0ahUKEwj80OKPpaDQAhVIVSwKHR2cCAcQFghgMAc&usg=AFQjCNGaKWD0efQ6IsLelSKOEpQ38UuMDg

Wiem że od rn3p specyfikacja ale to tylko różni się szybszym czytnikiem lini papilarnych,lte b20,i długością 152mm.sprawdzić nie mam jak bo mam redbullmobile a tak to wygląda.

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ledwo założyłem tu konto i już coś pożytecznego. Mariusz.ur dzięki za cenną radę!

Witajcie Panowie, zostałem tu przekierowany.

Najlepsze życzenia noworoczne!

Od kilku dni jestem posiadaczem Redmi Note 3 Pro 3/32GB w wersji Global z MIUI 7.3. Telefon zamówiłem w Chinach. Pracuje na Androidzie 6.0.1. Przesiadłem się z Nokii Lumia. Jestem super zadowolony :) Telefon jest taki jak dostałem od sprzedawcy. Nic w nim nie zmieniałem.

Nakładka MIUI pasuje mi i nie chce na razie od niej odchodzić. Chce jednak przejść na wersję MIUI 8. Najnowsza wersja 8.1.1.0 wydaje się jeszcze niedopracowana. Chciałbym zainstalować wersję 8.0.6.0.

Moje pytanie brzmi czy mogę to zrobić pracując na Android 6? Jeśli tak czy powinienem to zrobić pobierając plik instalacyjny w wersji .zip i wgrywając go następnie na pamięć telefonu? Dalej otworzyć plik .zip z poziomu aktualizacji i niech się dzieje wola Boga?

Na chwilę obecną dostaję powiadomienie o możliwości aktualizacji do wersji 8.0.5.0 Wysyłam Wam zdj do wglądu. 

Będę wdzięczny za radę. Mam trochę mętlik w głowie bo w sieci jest natłok informacji konieczności rootowania i różnych instalacjach. 

Tomek

Screenshot_2017-01-03-22-55-49_com.android.settings.png

Screenshot_2017-01-04-15-46-41_com.finalwire.aida64.png

Screenshot_2017-01-03-22-56-07_com.android.updater.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na global dev 6.12.29 bo wyjątkowo im się udał wszystko śmiga jak należy.Jak byłem na na global stable 8.1.1.0 też był dobrym ale lepszy w tej chwili jest global dev jak dla mnie bo na stable miałem parę problemów(tylko u mnie)

Pożywaj na global stable 8.1.1.0 jak ci nie będzie pasować to zawsze masz jeszcze global dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pozostanę przy tym co mam. System jest stabilny i nie ma się do czego przyczepić. Używam telefonu bardziej do pracy niż jako gadżet. Jestem pod wielkim wrażeniem tego urządzenia. Naprawdę kawał dobrej roboty wykonali Chińczycy i to za rozsądne pieniądze.

Miłego użytkowania i do usłyszenia!

Edytowane przez tomas1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...