Skocz do zawartości

 Redmi Note 3 Special Edition


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila... Piszesz "powinien"... Ale jak rozumiem, wcale nie wiesz?

Ech... Prosiłem o odpowiedź kogoś kto ten temat ogarnia, brąz obrazy Panowie, ale chyba nie przeczytaliście mojego posta :/

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa obsługi polskich literek w sytuacji braku polskiej wersji językowej Androida w oprogramowaniu RN3Pro SE?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony. B20 miły dodatek, z tego co widze telefon jest dłuższy o 2mm co samo w sobie nie jest problemem, problemem będą casy które raczej nie będą pasować... No i android 6.0 z pudełka też spoko. 

W razie czego po testach mogę opchnac w stanie funfel nówka;-)...

Edytowane przez Wdzn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przywiozłem 2 szt. z Tajwanu nie mając pojęcia że to jakiś Special Edition. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało że bumper z Allegro nie pasuje bo telefon jest za długi :P Dopiero wtedy zacząłem szukać jak to możliwe że mój jest dłuższy o 3mm od innych. Marshmallow z pudełka, język polski też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, emjot napisał:

casy nie pasują, ciekawe czy części zamienne też... to byłoby już słabo, bo ekranowi zdarza się pęknąć.

Szkło hartowane też nie będzie pasowało. Czekam na swojego rmn3 pro se, ale chyba trzeba będzie go od razu sprzedać;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, tpawel napisał:

Mój post odnosił się do wgrania romu Kenzo (wersja bez b20) do telefonu Kate(wersja z b20). Inny mają modem, stąd wrzucenie tego romu skutkuje brakiem zasięgu. Telefon niby działa,ale nie znajduje sieci

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Tylko pytanie czy da się to zrobić. Ja próbowałem i wyskakiwał błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...