tirey93

Temperatura baterii

Recommended Posts

Jakie macie temperatury baterii w stresie? U mnie nie wygląda to ciekawie bo ewidentnie mi się przegrzewa. Jeśli korzystam z telefonu długo i intensywnie(oglądanie YT, długie przeglądanie Internetu, częste instalowanie aplikacji) to dochodzi mi nawet do 40-45 stopni. Co ciekawe szybko spada. Tylko po 10 minutach mam już około 34st, które jest moim zdaniem jeszcze znośne.

Też macie z tym problemy czy to tylko moje urządzenie ma taką wadę?

Od kiedy 45 to dużo? Zeszłego lata dyskutowaliśmy czy 65+ ma negatywny wpływ na telefon, także te 45 to jest dopiero lekka rozgrzewka przed sprintem :P

No ale przyznasz chyba, że kiedy wyraźnie czuć od telefonu ciepło to nie jest dobrze? Gdzieś czytałem, że ktoś miał telefon chłodny nawet grając w wymagające gry, więc się zastanawiam. Ciekawi mnie czy to tylko u mnie tak jest czy wszystkim się grzeje.

Bez przesady. Na Mi5 jaki coś pobiera się z Chrome to jest bardzo ciepły róg przy aparacie. To normalne. Szkoda że nie masz w ręku Mi4i - tam to dopiero parzy.

Z MI 5

• Like 1

Mój Redmi Note 2 dziś mnie poinformował żeby wyjąć baterie bo temperatura jest za wysoka. Poleżał trochę w słońcu i zaczął piszczeć. Miło że jest takie zabezpieczenie

XRN2 by Tapatalk

Mój Redmi Note 2 zostawiłem w schowku w samochodzie i jak wróciłem po 2 godzinach to nie mogłem go w ręku utrzymać taki był gorący. Alarm baterii był, ale co z tego, jak telefon był schowany. I był w cieniu, nie na słońcu, więc coś tu jest nie tak. Dobrze że mi nie spalił samochodu...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Najgorzej jest przy ładowaniu baterii. Wtedy jeszcze wyraźniej odczuwać dyskomfort. W tej chwili termometr wskazuje 39st. Muszę go trzymać po rogach bo tam najchłodniej. Może to jakaś wada softu? Nawet mój stary galaxy s3 nie grzał się tak podczas ładowania(zdarzało mu się tylko w momencie naprawdę długiego i trudnego zadania). Jeśli nie, to trochę jestem zawiedziony. Myślałem że developerzy będą zwracali uwagę na tak ważny z ergonomicznego punktu widzenia problem.

A może by go underclockować... Mniejsze zużycie procesora -> mniejsza temperatura podzespołów.

Edited by tirey93

39?! Temperatura ciała to 36 stopni więc 39 to nie jest nagrzanie się telefonu 😂

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dnia 24.06.2016 o 15:10, tirey93 napisał:

Najgorzej jest przy ładowaniu baterii. Wtedy jeszcze wyraźniej odczuwać dyskomfort. W tej chwili termometr wskazuje 39st.

Szukanie dziury w całym. Zamykam

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.