Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] [Sprzedam] Gra firmy "Elektronika" Ruskie Jajeczka


wojtekmarchewka

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu:Gra firmy "Elektronika" Ruskie Jajeczka ,Kot łowiący ryby,Cyrk (Klaun łapiący króliki do kapelusza)

Opis:Do sprzedania mam popularne w latach 90, a dziś kultowe :) Gry firmy "Elektronika", miedzy innymi Ruskie Jajeczka i Myszka Miki. ,Kosmos,Kot łowiący ryby,Żaba łapiąca motyle,Cyrk Klaun łapiący króliki do kapelusza.Gry są oryginalne przywiezione z Ukrainy.Gra od strony technicznej jest idealna 6/6 obraz wyraźny oraz działające wszystkie przyciski,stan wizualny obudowy oceniam na idealny 6/6 jak na używane urządzenie,ekran w stanie idealnym 6/6 .Do każdego egzemplarzu jest opakowanie instrukcja z nr. seryjnym oraz baterie.Cena za sztukę,Wysyłka priorytet polecony 10zł,pobranie 20 zł.Gwarancja rozruchowa 14 dni

Cena:79zł-169zł (w zależności od modelu) dla użytkowników portalu MiuiPolska 10zł taniej poprzez OLX

Aukcja allegro/olx:   http://olx.pl/oferty/uzytkownik/U4xr/      http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7969632

Kontakt:PW

Zdjęcia:

157149727.jpg

P3051422.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurcze, miałem takiego wilka jak ten pierwszy tylko z całym czerwonym plastikiem. Kupiłem za pierwsze zarobione samodzielnie pieniądze.Wydaje mi się nawet, że jeszcze gdzieś powinien być w domu rodzinnym. Ale się pykało, aż palce bolały, a po "przekręceniu" licznika prędkość spadania jajek dostawała takiego kopa, że hej. Dziś przy tym hard mode w FPS to pikuś ;-)

Edytowane przez Key
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kismet75 napisał:

Średnio tam taka gierka kosztuje 200-500 UAH kurs hrywny 0,1599zł z dnia dzisiejszego a tu link dla zainteresowanych http://aukro.ua/listing/listing.php?category=112035&search_scope=category-112035&string=Игра+Электроника

A czy zobaczyłeś czy wysyłają do Polski ?, jakie mają stany wizualne czy techniczne( kilka sztuk mam uszkodzonych), a wiesz że wysyłka do polski 10 szt to koszt 700 Uah (110 zł), czy gry mają książeczki plomby i opakowania, to wszystko jest ważne, a ja  na szczęście  mam dziewczynę Ukrainkę która rozmawia z moim dostawcą i negocjuje ceny :).Od jednego z Aukro brałem na miejscu z Łucka bo tam mieszka moja dziewczyna a tak życzy sobie 150 Uah(24 zł) za wysyłkę jednej gry,przeglądając 10 gier 4 miał uszkodzone i udawał że nie wie co się stało

1 godzinę temu, Key napisał:

Kurcze, miałem takiego wilka jak ten pierwszy tylko z całym czerwonym plastikiem. Kupiłem za pierwsze zarobione samodzielnie pieniądze.Wydaje mi się nawet, że jeszcze gdzieś powinien być w domu rodzinnym. Ale się pykało, aż palce bolały, a po "przekręceniu" licznika prędkość spadania jajek dostawała takiego kopa, że hej. Dziś przy tym hard mode w FPS to pikuś ;-)

Mając kilka latek ok 9 (26 lat temu) bardzo pragnąłem tej gierki jako prezent komunijny :), czekałem na wujka i ciocie którzy mi to mieli wręczyć, po ich przybyciu już zauważyłem że jest coś nie tak :?, okazało się że nigdzie nie mogli tego dostać :o. Mój świat świat się zawalił, nie cieszyły inne prezenty,dania przestały smakować i byłem najsmutniejszym dzieckiem na komunii  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

A czy zobaczyłeś czy wysyłają do Polski ?, jakie mają stany wizualne czy techniczne( kilka sztuk mam uszkodzonych), a wiesz że wysyłka do polski 10 szt to koszt 700 Uah (110 zł), czy gry mają książeczki plomby i opakowania, to wszystko jest ważne, a ja  na szczęście  mam dziewczynę Ukrainkę która rozmawia z moim dostawcą i negocjuje ceny :).Od jednego z Aukro brałem na miejscu z Łucka bo tam mieszka moja dziewczyna a tak życzy sobie 150 Uah(24 zł) za wysyłkę jednej gry,przeglądając 10 gier 4 miał uszkodzone i udawał że nie wie co się stało

Mając kilka latek ok 9 (26 lat temu) bardzo pragnąłem tej gierki jako prezent komunijny :), czekałem na wujka i ciocie którzy mi to mieli wręczyć, po ich przybyciu już zauważyłem że jest coś nie tak :?, okazało się że nigdzie nie mogli tego dostać :o. Mój świat świat się zawalił, nie cieszyły inne prezenty,dania przestały smakować i byłem najsmutniejszym dzieckiem na komunii  :(

Z Ukraińcami tak to jest do dziwny naród tylko patrzą aby oszukać  tak że może być uszkodzone może nie dojść itp .Akurat ja mieszkam blisko granicy tak że wiem trochę .Mam znajomych i na Ukrainie i w Białorusi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

Mając kilka latek ok 9 (26 lat temu) bardzo pragnąłem tej gierki jako prezent komunijny :), czekałem na wujka i ciocie którzy mi to mieli wręczyć, po ich przybyciu już zauważyłem że jest coś nie tak :?, okazało się że nigdzie nie mogli tego dostać :o. Mój świat świat się zawalił, nie cieszyły inne prezenty,dania przestały smakować i byłem najsmutniejszym dzieckiem na komunii  :(

Dokładnie było to mniej więcej w tym okresie, gdy Rosjanie oblegali nasze bazary. Zarabialiśmy z kolegami jako kolędnicy przez całe święta chodząc po domach, grając i śpiewając kolędy. To była moja pierwsza poważna kasa, szalenie poważniejsza niż zbieranie owoców latem. :-) Zaraz po świętach kupiłem sobie wymarzony radziecki powiększalnik do zdjęć i tą grę. Ale ten czas leci, uświadomiłeś mi, jaki jestem stary. :-(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też trudniłem się kolędowaniem :) , to była praca dorywcza dobrze opłacalna ;).Grałem na flecie a brat z kolegą śpiewali, kupiłem za to (nie wiem po co) jakieś organy Casio, nie powiem wstyd był :? jak brat się rzucił na czekoladę a później śpiewał z czarnymi ustami :x.Kiedyś byliśmy piękni i młodzi,teraz zostało tylko "i" :)

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@thexamx, @fyme, @Piotrek_, @MD13, @Key, @skay77, @kismet75 i pozostali użytkownicy.

To był ostatni wpis nie autora w tym wątku. Za każdy kolejny polecą ostrzeżenia, a w konsekwencji bany. Przypominam:

Pkt. 4. W tematach panuje bezwzględny zakaz pisania postów. Wszelkie negocjacje proszę załatwiać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...