Skocz do zawartości
  • 0

Mi4c 2GB + Cyanogen?


Snowsky

Pytanie

Na xiaomi.com.pl można w bardzo dobrej cenie dostać Mi4c 2GB. Cena prawie 300zł niższa niż za wersję 3GB, więc niemałe pieniądze. Byłby to mój pierwszy smartfon od Xiaomi, a tak naprawdę pierwszy z androidem, bo wczesniej używałem tylko Xperii J przez miesiąc czy dwa. W domyśle chciałbym go też używać z cyanogenmodem, który z tego co wiem jest nieco mniej "pamięciożerny" i po prostu mi się podoba :)

No i tu moje pytanie, czy opłaca się inwestować w takie połączenie: Mi4c 2GB + cyanogenmod? Za 685zł, chyba nie znajdę nic lepszego, ale zależy mi na płynności działania systemu i na tym, żebym móg go przez te ~ 2 lata poużywać bez problemów :) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przepraszam jesli taki topic już gdzieś się tutaj pojawił. Szukałem i nie znalazłem.

P.S - no i witam, bo nowy jestem :)

P.S2 - jesli ktoś ma obiekcje co do sklepu to też piszcie, bo na ibuygou można go w sumie dostać jeszcze taniej.

Edytowane przez Snowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie robiac reklamy ale na banggood masz Mi4 za około 5 stówek, na ali kilka zaufanych sklepów tez ma Mi4 w podobnej cenie, za to do Mi4c musisz dorzucić 50-100 zł. Ja zastanawiałem się nad Mi4 I Mi4c I wziałem ten pierwszy ;) Co do używania to teraz nie ma takiego przeskoku by po roku telefon szedł na śmietnik więc raczej oba te modele powinny wystarczyć, Mi4 powinien mieć dłużej wsparcie (tak mi się wydaje bo to flagowiec)... mam nadzieję że pomogłem choc troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy mi jednak na tym, żeby mieć bezproblemową gwarancję w Polsce, i dodatkowo chciałbym czarnego (ciemnego) smartfona a niestety Mi4 w takiej konfiguracji jest niedsotępny na ibuygou a w Polskich sklepach ceny są sporo wyższe.

Czekam na opinię kogoś kto może ma Mi4c i używa go z CM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chcesz bezproblemową gwarancję w Polsce to nie kupuj w xiaomi.com.pl :). Tam kupują ludzie, którzy chcą mieć najtaniej, ale... mogą czekać nawet i miesiąc na paczkę, nie zależy im na gwarancji, czy jakimkolwiek wsparciu i kontakcie od sklepu.... MIUI bez problemu daje radę na 2Gb ram, nie masz po co instalować CM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 24.06.2016 o 08:55, r0bertt napisał:

Nie robiac reklamy ale na banggood masz Mi4 za około 5 stówek, na ali kilka zaufanych sklepów tez ma Mi4 w podobnej cenie, za to do Mi4c musisz dorzucić 50-100 zł. Ja zastanawiałem się nad Mi4 I Mi4c I wziałem ten pierwszy ;) Co do używania to teraz nie ma takiego przeskoku by po roku telefon szedł na śmietnik więc raczej oba te modele powinny wystarczyć, Mi4 powinien mieć dłużej wsparcie (tak mi się wydaje bo to flagowiec)... mam nadzieję że pomogłem choc troche ;)

Ja kupiłem mi4c za 120$ na aliexie, cena niższa od mi4, a lepsza wydajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...