Sign in to follow this  
asdf11

Kuaipan

Recommended Posts

Hej,

Korzystacie moze z Kuaipan w polaczeniu z PC?

Jest może jakaś angielska wersja? Po instalacji na pc nie mam zielonego pojecia co gdzie zrobic...wszedzie widze chińskie znaczki :lol:

Pozdrawiam

MN

Nie, nie ma możliwości, miui korzysta tylko z tego serwisu, nie jest właścicielem (czyt. nie ma wpływu na język), a, że serwis jest typowo chiński (transfer plików rozwija chińskie szybkości...) jest dostępny tylko po chińsku.

Dzięki za szybką odp :)

Czy w takim razie da sie ta aplikacje odinstalowac? Czy trzeba by bezsensownie grzbac w romie?

A mam takie pytanko abstrahujac troszke do watku glwonego.. gdzie lub jak moge zmienic sobie kalendarz? chce miec kalendarz na calej stronie.... Widze ze mozna sciagac np inne motywy zegara..a kalendarz tez da sie tak edytowac?

Ale chyab nie wszystkie widgety wspolpracuja z MIUI? To znaczy jak je sciagne to nie do konca wiem jak je wrzucic na pulpit. Tylko niektore aplikacje pojawiaja sie w edycji pulpitów aby je dodac prawda?

Wszystkie widgety się pojawiają android to android, a to, że czasem pojawiają się dopiero po restarcie launchera albo telefonu to inna sprawa.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this