Skocz do zawartości

Szkło hartowane do Mi Maxa


bandz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak wygląda oryginalna folia Xiaomi, generalnie nie urywa ale jest mniej wyczuwalna pod palcem niż szkło i tak mocno nie rzuca się w oczy.

Wrażenia dotykowe nieciekawe, czuje plastik pod palcem i "ślizg" już nie ten :-D

Jeszcze jeden minus to w połączeniu z oryginalnym flip cover-em występuje sklejanie się folii z "szybą" cover-a.

Występuje najczęściej przy zmianie temperatur, czyli obecnie wejście z zewnątrz do mieszkania.

Przy otwieraniu cover-a można wtedy odkleić folię z wyświetlacza.

 

UT8Lvd0X2VXXXagOFbXA.jpgUT8u3XYX.dXXXagOFbXt.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś dostępne to szkło kolorowane, ale klejone po całości ? Ogólnie chyba najfajniej rozmiarowo pasuje ale jak nie jest klejone po całości to właściwie się nie nadaje do niczego :(

Jak ktoś ma naklejone u siebie to węższe szkło to jak używa telefonu, to często zaczepia się palcem o krawędź ? 

Edytowane przez MaciMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KLIFord napisał:

@Xanth będziesz miał prześwity dookoła białego korpusu telefonu :P
Mam identyczne szkło, zerknij kilka postów wyżej, rant widać słuchawki.

Akurat prześwit mi nie przeszkadza, bo mam Nillkin Frosted czarny, który bardzo ładnie nachodzi na ramki i zasłania. Jedynie na górze i dole prześwit byłby widoczny ;)

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To szkło jest po bokach szerokości białego szkła, na dole i górze jest milimetr odstępu. Ale że jest u góry trochę źle spasowane, to musiałem je podciągnąć do góry i na dole zrobiły się 2 milimetry ;)

Tak, to jest z klejem po bokach, po środku jest powietrze. Ale tego nie widać. Parę dni z tym pochodzę i zobaczymy, narazie jest ok ;)

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W alledrogo sprzedaja szkla, bardzo duzo, ale problem ze sa slabo dopasowane, przednia czesc obudowy ma zaokraglenia na krawedziach wiec szklo jest "okrojone" z lewej i prawej - ale akurat zakrywa cale pole wyswietlacza ktore wyswietla obraz i byloby to ok gdyby nie fakt ze nie chce przywierac w pelni na gorze i dole (poza obszarem wyswietlacza, gdzie sa przyciski, glosnik itp, juz.lepiej zeby zrobic przyciski odsloniete poniewaz ich czulosc zmalala przez to szklo)

HELIUM 364GB ;) locked BL, Nijel's LineageOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zmienił(a) tytuł na Szkło hartowane do Mi Maxa
  • 1 miesiąc temu...

Nie porywałam się na żadne szkło, chciałam jedynie folijkę, co by się ekran nie rysował jak telefon wrzucam do czarnej dziury zwanej torbą. Kupiłam coś, co nazywa się "soft TPU". Byłam mile zaskoczona, ponieważ pasuje idealnie, nie mam żadnych dziur ani po bokach, ani na górze i dole (co widzę większość tu opisuje). Jedyne co, to nie za bardzo umiem te wynalazki przyklejać i zostały mi jakieś dwa paprochy, ale to nie wina sprzedającego, tylko moja. Za 27zł (łącznie z przesyłką) dostałam 5 takich, więc będę miała na czym ćwiczyć przyklejanie. :D

Na pokrowiec też się nie porywałam, dostałam darmowy (przezroczysty) przy zakupie telefonu u Goldwaya i jestem z niego zadowolona. Dobrze się trzyma, nic nie odstaje. Jeżeli ktoś wie, które to są, to proszę o link do aukcji, przyda się jak mi ten zacznie żółknąć (taka natura silikonu :P).

Edytowane przez robaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...