Skocz do zawartości

Szkło hartowane do Mi Maxa


bandz

Rekomendowane odpowiedzi

@KLIFord
Do szkła były dołączone paski pozycjonujące szkło na szkle?  3MK takie dodaje do folii/szkła.

A nie... Tylko te specjalne ściereczki itd...
Ale tak łatwo się to nakłada, że w szoku byłem... W dodatku dziś sobie je ściągnąłem i założyłem raz jeszcze bez żadnych problemów i strat :-)
Tak ciągle mnie korci odłożyć case i szkło i używać go bez niczego... Tylko do pracy w Filipa wsadzać.... Eeeh czuje, że już wkrótce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KLIFord napisał:


A nie... Tylko te specjalne ściereczki itd...
Ale tak łatwo się to nakłada, że w szoku byłem... W dodatku dziś sobie je ściągnąłem i założyłem raz jeszcze bez żadnych problemów i strat :-)
Tak ciągle mnie korci odłożyć case i szkło i używać go bez niczego... Tylko do pracy w Filipa wsadzać.... Eeeh czuje, że już wkrótce...

Szkło można nie używać,ale bez etui? nie szkoda ci tylnego aparatu? wiem że można kupić szkło ochronne na tylny aparat (oryginalne) ale po co? jak można mieć cienkie etui silikonowe które ochroni aparat i telefon nie będzie jeździł po blacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KLIFord napisał:

@majdan12 ale strasznie brakuje mi tego wyglądu... Tego zachwytu nad jego dizajnem :-) Wiesz... Ale jak mówisz szkoda pleckow.

Może zamów sobie klapkę baterii razem z ochroną tylnego aparatu i zamontuj kiedyś jak porysuje się tylny aparat.

Mi bez etui Mi Max by przeszkadzał nawet dlatego że on jest cienki i trudno to z blatu do góry chwycić z cienkim etui nie ma tego problemu.

Możesz też poszukać szkła ochronnego na oryginalne szkło ochronne aparatu tylnego i używać bez obaw telefon.

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-4-2-3-Pro-Prime-3s-Mi-Max-Mix-Mi5-Mi5s-Mi4c/32775461901.html

Albo szkło tylnego aparatu zamontowane w fabryce które kosztuje około 2$,więc zdejmujesz klapkę baterii i wymieniasz.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 wiesz, że dopiero teraz dostrzegłem ten wystający aparat :-/ Dziękuje
Ja tam nie mam problemu z jego podnoszeniem z płaskich powierzchni, nie wiem skąd to u Ciebie :> Za grube paluszki :-P
Zaraz poszukam zatem wymiennej w razie W tylnej całej pokrywy od obudowy... nie powinna chyba być taka droga a wymiana do trudnych tez nie należy [-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KLIFord napisał:

@majdan12 wiesz, że dopiero teraz dostrzegłem ten wystający aparat :-/ Dziękuje
Ja tam nie mam problemu z jego podnoszeniem z płaskich powierzchni, nie wiem skąd to u Ciebie :> Za grube paluszki :-P
Zaraz poszukam zatem wymiennej w razie W tylnej całej pokrywy od obudowy... nie powinna chyba być taka droga a wymiana do trudnych tez nie należy [-:

Demontaż tylnej klapki baterii to chwila,możesz nawet użyć karty kredytowej,ale są odpowiednie plastikowe kostki do demontażu obudów.

Ja mam normalne dłonie,takie jak moich rówieśnicy (szczupli) z rocznika 1996.

Mi Note to już był problematyczny w podnoszeniu bez etui,więc nosiłem go cały czas w etui.

W obu modelach etui się przydaje przy jakiś niewypoziomowanych blatach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 właśnie całe plecki bądź też chociaż szkło aparatu chętnie bym sobie sprawił... Ale nie mogę znaleźć. Może jak znajdę więcej czasu to to ogarnę... Jak zawsze odkładam to w czasie tak jak obiecałem Ci dwa filmy nagrać miesiąc temu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem jak zastanawiałem się nad zmianą koloru ale... nigdzie nie znalazłem kompletu z tacką na SIM i czytnik linii papilarnych.

 

https://www.aliexpress.com/item/Original-for-Xiaomi-Mi-Max-Battery-Case-with-Radiating-Film-Replacement-Slim-Protective-Plastic-Battery-Cover/32695266678.html

https://www.aliexpress.com/item/Original-for-Xiaomi-Mi-Max-6-44-Back-Battery-Cover-Metal-Allumium-Rear-Door-Cover-Housing/32703493268.html

Edytowane przez Graffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KLIFord napisał:

@majdan12 właśnie całe plecki bądź też chociaż szkło aparatu chętnie bym sobie sprawił... Ale nie mogę znaleźć. Może jak znajdę więcej czasu to to ogarnę... Jak zawsze odkładam to w czasie tak jak obiecałem Ci dwa filmy nagrać miesiąc temu :-)

Jak chcesz kogoś oznaczyć to przytrzymaj jednocześnie Shift i @ do momentu pojawienia się @ i zacznij wpisywać bez spacji nazwę użytkownika :)

@Graffy

Tackę SIM znajdziesz osobno to na 100% a czytnika nigdy nie szukałem.

Zrób jak na filmiku 

https://www.youtube.com/watch?v=ff9qUs26RfY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sleyoo napisał:

Fajnym rozwiązaniem jest też taka folia
Anti-fingerprint Carbon Fiber Back Screen Protector Film /not Tempered Glass /For xiaomi max mi3 mi5 redmi 2/3/note 3
http://s.aliexpress.com/IBneURVZ
(from AliExpress Android).
Nawet dobrze się prezentuje na fonie.

MiMaxPrime
 

Ciekawa,ale co polecisz na zabezpieczenie tylnego aparatu? bo on się też może zarysować od blatów i innych powierzchni jak masz etui to nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa,ale co polecisz na zabezpieczenie tylnego aparatu? bo on się też może zarysować od blatów i innych powierzchni jak masz etui to nie ma tego problemu.

For Xiaomi Redmi Note 4/2/3/Pro/3s/4A/3x/Mi/Max/Mix/Mi5/Mi5s/Plus Camera Lens Protector Tempered Glass Protection Cover Sticker
http://s.aliexpress.com/yUr6fqYZ
(from AliExpress Android)

Nie wiem jak się to sprawdzi.
Zamówiłem i czekam.
Jak przyjdzie to potestuje.
A na razie mam pancerne etui

MiMaxPrime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sleyoo napisał:


For Xiaomi Redmi Note 4/2/3/Pro/3s/4A/3x/Mi/Max/Mix/Mi5/Mi5s/Plus Camera Lens Protector Tempered Glass Protection Cover Sticker
http://s.aliexpress.com/yUr6fqYZ
(from AliExpress Android)

Nie wiem jak się to sprawdzi.
Zamówiłem i czekam.
Jak przyjdzie to potestuje.
A na razie mam pancerne etuiemoji1.png

MiMaxPrime
 

Możesz sobie jak jeszcze jest w aukcjach,to szkło chroniące tylny aparat (to z fabryki) albo takie nakładane na szkło (fabryczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem sobie tu opisywane 3 d szkło w kolorze srebrnym i białym. Szkło pasuje idealnie na cały ekran a wersja srebrna szkła ładniej prezentuje się niż biała  telefon ma spód srebrny  i boki a przód biały ale z tym srebrnym szkłem znacznie ładniej się prezentuje. Klej w tym szkle co potwierdzam co pisano wyżej jest tylko na ramce nad wyświetlaczem i na ramce przycisków oraz wąski pasek wokół całego wyświetlacza po bokach. Na samym ekranie nie ma kleju. Dzięki temu bardzo łatwo zdjąć to szkło i skorygować jak by się krzywo położyło.  Ja kupowałem z linku poniżej 3 tygodnie niecałe szło w trumience styropianowej. Poniżej zdjęcia założonego szkła.

http://www.ebay.pl/itm/For-Xiaomi-Mi-MAX-Tempered-Glass-6-44inch-Premium-Screen-Protector-Popular-/361634952960

P1170715.JPG

P1170710.JPG

Edytowane przez antekwars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem szkło od foster technologies http://fostertechnologies.pl/pl/p/Szklo-hartowane-MOFI-Xiaomi-MI-MAX-NA-CALY-EKRAN-B/231 tylko z białymi ramkami.

Rozmiar jest w prawie idealny, zostaje może 1 mm z każdej strony. Łatwo się montuje. Wszystko wydawało się idealnie, ale ostatnio powrocie do domu zauważyłem na środku ekranu dziwny efekt jakby wilgoć dostała się pod szybkę. Myślałem że to usterka ekranu ale po odklejeniu szkła wszystko było idealnie. Nie wiem czy to wina mrozu ale mam tak za każdym razem jak wracam z dworu do domu. Czy ktoś z Was też tak miał ?

IMAG0831.jpg

Dnia 19.08.2016 o 10:25, Retro napisał:

Przykleiłem także to szkiełko i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to te kropki na ekranie które przy jasnym podświetleniu rozbłyskują niczym gwiazdy, :)  a także jako że szkło nakleja się tylko po krawędziach to jest zauważalne zjawisko jego pływania na środku ekranu. Co do przesyłki wszystko ok, szkło przyjechało w styropianowej trumience, ma delikatną ryskę ale nie rzutuje to na komfort użytkowania a procedurą reklamacji nie mam zamiaru zawracać sobie głowy.

Czy to zjawisko pływania na środku ekranu nie wygląda przypadkiem tak ?

IMAG0831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mario1974 napisał:

Miałem je środek tak jakby zjawisko pływania było masakra wywaliłem to szkło teraz czekam na inne z Alli zobaczymy co dojdzie

Też muszę kupić coś innego. To jak już dojdzie to daj znać co i jak. Jak coś dobrego przyjdzie to wrzuć linka do aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Drek napisał:

Również kupiłem u nich (Foster Technologies) takie szkło i mam ten sam efekt...

Czyli nie tylko ja trafiłem taki egzemplarz. A już myślałem że tylko ja miałem pecha, chciałem nawet jechać do nich po drugą sztukę. Będę musiał poszukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja trafiłem taki egzemplarz. A już myślałem że tylko ja miałem pecha, chciałem nawet jechać do nich po drugą sztukę. Będę musiał poszukać czegoś innego.

Może trzeba by im to zgłosić w końcu prawie 40 PLN droga nie chodzi... A pewnie więcej osób będzie niezadowolonych z tego szkła. A i strasznie odciski zostają na nim.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...