Skocz do zawartości

Kupowanie przez IBuyGou


pyth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za kilka dni mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem Redmi Note 3 Pro, planuję kupić go na IBuyGou, jednakże mam parę pytań.

http://i.imgur.com/z4y99xA.png

Dostawa DHL najlepiej wychodzi prawda?

Muszę zaznaczać "Add Import Duty Insurance"?

Może polecacie gdzieś indziej kupić ten telefon?

Z góry dziękuję za udzielone mi odpowiedzi, pierwszy raz kupuję na stronie takiego typu, dlatego chciałbym się po prostu upewnić, że zrobię dobrze.

Edytowane przez pyth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na IBuyGou, dostawa DHL, dałem  "Add Import Duty Insurance" i coś tam naliczyli ale że to zaznaczyłem to oddali w ciągu 1-2 dni. Jeśli chodzi o vat itp to jest loteria i albo ryzykujesz albo zaznaczasz tą opcje. Ja byłem bardzo zadowolony ze współpracy z tą stroną. Mój kuzyn zamawiał na Aliexpress i też spoko ale rąbnęli go na vat. Sam musisz podjąć decyzje czy chcesz gwarancję jak na ibuygou czy niekoniecznie itp. Ibuygou jest nieco droższy od pozostałych ale 2 lata gwarancji i ubezpieczenie od vatu mnie akurat przekonało. Wszystko poszło sprawnie i ten serwis jest ok. Co do innych muszą się inni użytkownicy wypowiedzieć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcąc niechcąc muszę dodać to duty insurance...

Troszkę mi nie na rękę kolejne 40 zł doliczyć do telefonu, ale no jeśli trzeba. Oni potem je zwracają, dobrze zrozumiałem?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pyth napisał:

Nie dodałem, ale dzięki, użyję.

Czyli które to jest tym VATem?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

To tak,

odznacz sobie Insurance pod dhl'em to za 1,78eur

A zaznacz to na samym dole: import duty insurance

A i nie zapomnij o użyciu kuponu: CEBULARDMN3PRO32

Więcej fajnych kuponów do ibg znajdziesz na cebula.online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, okrzej napisał:

Mi wczoraj właśnie przyszedł fon. Doliczyli mi cło. Gdzie się zgłosić po zwrot kasy?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[email protected] dolacz numer zamowienia, email paypala(mimo ze maja) i skan pisemka, papierka od dhl'a ze nalozono oplaty celne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w poniedziałek odebrałem swoje redmi Note 3 pro

Zamówiłem w czw w tamtym tygodniu z wysyłką DHL + ochrona od VAT

Zapłaciłem 72 zł u kuriera przy odbiorze, w tym samym dniu wysłałem skan faktury VAT i dziś rano otrzymałem zwrot tych dodatkowych kosztów

Więc polecam ibuygo

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.06.2016 zamówiłem Mi4c oraz Redmi Note 3 Pro. Mi4c było u mnie w poniedziałek (27.06) wraz z Vatem 72zł. Zwrot Vatu dostałem dzień po napisaniu maila ze skanem faktury. Ciekawiej wygląda sytuacja z Redmi Note 3 Pro, bo do tej pory nie został wysłany, pomimo zapewnień, że wyślą go maksymalnie do przedwczoraj. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elisek napisał:

Gdzie mozna uzyc kuponu na RMN3PRO na ibuygo ? Caly proces dodawania itp. nie ma miejsca na kupon...

Z tego co widzę obecnie jest promocja na darmową przesyłkę na modele z serii Redmi 3/Note 3/Mi4. Prawdopodobnie do czasu zakończenia promocji nie będzie opcji dodania kuponu do tych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! Jak ustawić w ibuygou płatność w aud ? Po dodaniu do koszyka telefonu cena jest tylko w usd. Czy muszę najpierw założyć tam konto by mieć możliwość edycji waluty ? Chciałbym po prostu sprawdzić w jakiej walucie bardziej się kalkuluje zakup xiaomi mi5. Czy ktoś już kupował sprzęt w innej walucie niż usd?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niedzwiedz1981 napisał:

sorki ale sie nie orientuje, co to za promocje? i wiesz moze jakie oprogramowanie sa na tel od nich? bo chce miui global a np. u goldwaya obecnie tylko wersja szara Kate" taka ma

A jakim fonie mówisz? Redmi note 3 pro? Tu akurat miu global jest dostępny przez OTA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów, czy moglibyście mi pokrótce wytłumaczyć jak się płaci na ibuygou? Tzn jakie i gdzie muszę założyć konto żeby przelać gotówkę i w jakiej walucie? Ktoś tam pisał, że na paypal jest drogie przewalutowanie czy jakoś tak... Jestem zielony a będę zamawiał mi5 i chyba najlepiej tam wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...