cesiu

Czy posiada magnetometr / kompatybilność z VR

Recommended Posts

Witam serdecznie, zamierzam kupić telefon do 1100zł i mój wybór padł na Xiaomi Mi4C, lecz internet zmylił mnie w pewnej kwestii, mianowicie czy telefon ten posiada magnetometr? Niektóre strony podają, że tak, inne że nie nie. Czy wie ktoś na 100% czy jest on wbudowany? Przeszukałem internet i informacje nie są jednoznaczne. Każda strona natomiast podaje, że telefon ten posiada żyroskop i akcelerometr, czy w przypadku braku magnetometru te czujniki wystarczą do obsługi VR i filmów 360° (google cardboard diy)? I czy polecacie ten telefon jeśli chodzi o długotrwałą wydajność, tzn czy za rok telefon nie będzie o połowę mniej wydajny nawet zaraz po formacie, jak niektóre modele pseudo flagowców (to tak tylko przy okazji)? Wiele dobrego wyczytałem o tym telefonie, ale jedna odpowiedź więcej doda mi pewności czy warto. Jest to mój pierwszy post, z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi i jeśli coś z tym tematem jest nie tak jak powinno, to sorki xd

//nie wiem czy to się zalicza do akcesoriów czy do problemów technicznych, jeśli źle ulokowałem temat, przepraszam.

Edited by cesiu

cześć, rozwieje Twoje wątpliwości mi 4c ma żyroskop i magnetometr - sam używam z okularami z przyciskiem magnetycznym i wszystko pięknie działa..szczególnie piękny ekran HD robi robotę....polecam.

Guest
This topic is now closed to further replies.