Skocz do zawartości

Mi2s gubi zasięg


pablitto83

Rekomendowane odpowiedzi

Tel mam od ok. 3 tygodni. W tym czasie kilkakrotnie zdarzylo sie iz telefon zgubil zasieg i nie chcial automatycznie znow polaczyc sie z siecia. Trzeba za kazdym razem przejscw tryb samolotowy i z powrotem ( lub wyszukac ponownie siec ręcznie). Dzialo sie to za kazdym razem w miejscu, gdzie zasieg jest bardzo dobry. Nawet przed chwila mialem ten problem, czytajac ksiazke na tel - zasoeg w domu mam na 2-4 kresek. Rowniez niezadko zdarza sie ze gubi zasieg internetu- mam zainstalowanego Vibera, jak nie ma netazmienia sie wyglad ikonyprogramu na pasku powiadomien, jak i ikony tansmisji danych. Po wylaczeniu i wlaczeniu w opcjach transmisji.danych od razu polaczylo z netem. Problem wystepowal tak na wersji 10.18 jak i teraz na 10.25

Dodam, ze.przed.wgraniem tej wersji miui zrobilem full wipe

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja nie spotkałem się z tym. Nawet dziś akurat byłem poza Wrocławiem w innym mieście i tam miałem w MI-2 nawet HSPA+. W następnej wersji będzie ode mnie niewielki tweak w build.prop co może polepszyć odbiór 3G i ogólne optymalizacje połączenia internetowego. Ale nie musi być to odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnal odbiera dobrze. W pracy gfzie zasieg mam kiepski, a tel. czesto lezy w metalowej szafce, od razu po wyjęciu lapie zasieg. Czasem gdy zasieg jest pelny nawet na 3G tel gubi serwis - nie.mozna nawet zadzwonic, i nie laczyl z powrotem automatycznie.

Dzieki za zainteresowanie

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mam identyczny problem z moim mi2s i tez po 2 ostatnich updatach.. gubi sygnał, przerywa rozmowy, co jakiś czas wyłącza się transmisja danych.. jestem w sieci Play i głównie przebywam we Wrocławiu..co mnie bardzo zdziwilo, wydaje mi się, że problem rzadziej wystepuje, gdy przełączę ręcznie na roaming w orange (?!) ..

Edit.

Tak to jest jak się nie przeczyta jaka byla data pierwszego postu..;-) w kazdym razie problem nie wystepowal na pierwotnej wersji miui, ktora byla oryginalnie w tel gdy go otrzymalem..problem pojawil sie dopiero po dwoch ostatnich updatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, normalnie ;d wlaczam wifi i po 2s wiadomosc juz wyslana

tu masz link do mojego http://www.kuaipan.cn/file/id_200707201881341956.htm ale nie mam pewnosci czy dziala, klikam zeby wyslal na dysk i jakims magicznym sposobem sie tam pojawia bez zadnego uploadu :P na komputer pobralem, dalo sie wypakowac... no nie wiem, w razie co na dysk gg jeszcze wysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, normalnie ;d wlaczam wifi i po 2s wiadomosc juz wyslana

tu masz link do mojego http://www.kuaipan.cn/file/id_200707201881341956.htm ale nie mam pewnosci czy dziala, klikam zeby wyslal na dysk i jakims magicznym sposobem sie tam pojawia bez zadnego uploadu :P na komputer pobralem, dalo sie wypakowac... no nie wiem, w razie co na dysk gg jeszcze wysle

haha kolego wrzuc na zippyshare albo cus tu idzie 2kb/s

takze wg mnie taka predkosc przekresla chmure xiaomi i dysk w chmurze. Ludzie pisali ze to takie dobre bo wszystko w 1 miejscu, tylko 10 mb sciaga sie godzine hahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze to sciagnalem i wypakowalem, u mnie sie sciagalo moze 20s? wiec nie wiem o co chodzi... ;p a wysylalo jakas sekunde xD

ale masz na gg: http://www.gg.pl/dysk/vv9JSYhKgh92v_9JSYhK9N4/Stary%20Messenger.apk

nawet teraz jeszcze raz sprawdzilem, zaczal od 30KB/s i skonczyl na 400KB/s w ciagu jakis 5-10s i przerwalem bo mam net limitowany z plusa... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

go!chat po części rozwiązał problem, jednak czasem problemy nadal występują

Inny problem to taki, że nie mogę wysyłać MMS - po próbie wysłania mam cały czas status "oczekujące" i nic się zupełnie nie dzieje..Wielkość wiadomości 245 KB..

Poza tym problemy z połączeniem sieciowym są nadal.. już zaczyna mnie to trochę irytować.. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...