Skocz do zawartości

Tuż przed zakupem Mi4c - co warto wiedzieć - aukcja - pytania


Malina107

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi ten moment, gdy zdecydowałem się kupić Mi4c w wersji 2GB/16GB (przez ostatnie dwa lata nie było mi potrzeba więcej jak 4GB miejsca na telefonie i to się nie zmieni).

I. Która aukcja?

W związku z tym, telefon chcę kupić w poniedziałek na Allegro (chyba, że znacie jakieś POLSKIE sklepy z podobnymi cenami). Którą aukcję najlepiej wybrać? (Pierwsza chyba jest najlepsza, ale chciałbym do 800 zł):

1. Mi4c 2GB/16GB - 834 zł

2. Mi4c 2GB/16GB - 799,99 zł

3. Mi4c 2GB/16GB - 786,99 zł

Może ewentualnie jakieś inne aukcje?

II. Gwarancja

Co sądzicie o gwarancji u tych sprzedawców?

III. Oprogramowanie

Czy w telefonach z tych aukcji wszystko jest już przygotowane pod polską wersję MIUI i bezproblemowe aktualizacje? Można będzie od razu korzystać/aktualizować czy lepiej przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i wgrać wszystko od nowa?

IV. Tylna kamera

Czytałem jakieś stare posty na temat problemu ze stabilizacją obrazu i łapaniu ostrości przy nagrywaniu filmów tylną kamerą. Dalej jest ten problem, czy był to jakiś błąd w oprogramowaniu?

V. Cena Mi4c

Myślicie, że istnieje możliwość spadku cen tych telefonów w najbliższym czasie? Chodzi mi o to czy nie wstrzymać się jeszcze tydzień czy dwa; bardziej obeznani w temacie mogą zauważyć jakieś zależności, które mogą spowodować spadek ceny tego modelu. Miałem kilka razy przypadek, że kupiłem jakieś urządzenie, a za dwa tygodnie ceny regularne spadały

VI. Nowy Android

Czy jest szansa, że do tego modelu zostanie wydany Android 6.0 w przypadku, gdybym wolał czyste oprogramowanie bez nakładki w języku polskim?

VII. Etui/pokrowiec/szkło hartowane

Czy ten pokrowiec nie będzie ograniczał funkcjonalności telefony; np magnes nie będzie wywoływał jakichś zakłóceń? Ewentualnie jakaś inna propozycja?

1.  Futerał - klapka z okienkiem

Szkło hartowane to dobry pomysł czy zbędny badziew?

 

Edytowane przez Malina107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę to niż się przekonać np za rok że sklep już nie istnieje,albo telefon będzie naprawiany u jakiegoś edzia co pralki naprawia. A tu masz na dzień dobry ponad 200zl w kieszeni, za które można w razie czegoś po tych 12msc coś naprawić. Więcej argumentów nie mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...