KZcior

Nie migająca dioda led w powiadomieniach sms

Recommended Posts

Wersja MIUI: 6.5.27 Global

Posiadany smartfon:
Redmi Note 2

Jakim użytkownikiem jesteś? 
Średnio zaawansowany

Opis znalezionego błędu
Gdy dostaję wiadomość sms lub mam nieodebrane połączenie dioda LED nie pulsuje, choć mam włączone pulsowanie przy ustawieniach i ustawiony kolor. Co ciekawe przy powiadomieniach z Facebooka dioda miga na niebiesko (tak ustawiłem dla powiadomień aplikacji), a przy wiadomości z messenger na zielono (czyli kolor jaki ustawiłem dla wiadomości sms). Dioda na pewno jest sprawna bo sprawdzałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie raport tylko spytanie się jak to mogę naprawić. Wiem że nie powinienem tu pisać skoro mam globala, ale innego forum nie znam, a dużo szukałem jak to naprawić. Chciałbym zainstalować takrze miui polska, ale twrp nie chciało mi się zainstalować (pisało w konsoli że proces zakończył się pomyślnie, a gdy kliknołem spacje zamkneła się konsola i nic. Przez Flashify nie dam rady bo nie mam root, a china ROM zabardzo nie chcę instalować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem... To pomoc w tym temacie jest taka:

zainstaluj miuipolska i wtedy sprawdź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaram się ale mam takie pytanie czy da się na tym telefonie jakoś zainstalować twrp bo nie zbyt chcę instalować chiński ROM i czy jak zainstaluje nowy rom to czy będę musiał zresetować do ustawień fabrycznych telefon?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.