Jump to content

Podłączenie Pendrive do MI4

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam problem z podłączeniem bezpośrednio pendrive pod telefon. Pendrive ma normalne wyjście USB takie jak ładowarka do telefonu. Po podłączeniu nic się nie dzieje. Czy potrzebuję jakąś aplikację czy w ogóle jest jakaś szansa aby to poszło?

idzie bez problemu. Przydaje się osobna apka do zarządzania zawartością, a po podłączeniu telefon na górnej belce wyświetla informacje o podłączonym USB...

no cóż, widocznie pendrive nie chce współpracować, zostaje Ci kupno innego penka :P. Jak chcesz coś taniego i działajacego to SanDisk Dual USB Drive, koszt jakieś 35zł za 32Gb wersję.

Jeżeli masz tego SanDisk'a to MUSI działać. Podepnij pod PC, wgraj coś na niego (cokolwiek), a potem podłącz pod telefon i działać musi. Używam go do filmów na Mi4 gdy gdzieś jadę.

Bo penek nie ma wpsarcia dla Androida, np dlatego. Nic nie trzeba ustawiać, zgrywasz coś na penek, podpinasz od Mi4 i musi trybić, jak nie trybi, to penek nie nadaje się i tyle.

• 1 month later...
7 godzin temu, Astormen napisał:

Okazało się że pendrive działa na RedMi 3 3gb/16gb normalnie go wykrywa. System w RedMI3 jest oryginalny taki jak przychodzi z Chin bez żadnej Polskiej aktualizacji itp.

Więc masz uwalone złącze USB, w sumie, w innym temacie pisałeś o problemach z ładowaniem, więc USB na 100% uwalone.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...