Jump to content

Powerbank

ropian
 Share

Recommended Posts

Witam

Niedługo wybieram się na wakacje rowerowe(całodniowe trasy) i potrzebuje zakupić dodatkowe źródło zasilania do telefonu.

Telefon pewnie będzie używany  jako nawigacja jakieś aplikacje bluetooth i wole się zabezpieczyć niż w drodze powrotnej ma się okazać ze telefon zdechł.

Nie znam się na tym i nie mam pojęcia który kupić.

Proszę o rade abym nie wydał kasy na marne

pozdrawiam

Wszystko zależy ile będziesz bez prądu. Bez sensu wozić największego (w xiaomi) powerbanka o pojemności 20000 mAh który naładuje Twoją baterię 5 razy skoro bez prądu będziesz jeden dzień.

Wszystko zależy od upodobań. Pamiętaj też że taki powerbank ładuje się ok 12 h w zależności od ładowarki.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Witam

W sumie 2 telefony max na raz dłuższej przerwy nie przewiduje jeden to redmi a drugi żony to lg9.

Miałem już przypadki ze pod wieczór jak potrzebowałem to już zdechł a często jest tak ze najbardziej potrzebujesz gdy baterii nie ma( a potem w lewo czy w prawo do domu:) )

Co do ładowania power banku to raczej zakładam ze przez noc będzie się mógł lądować w razie potrzeby

Co do ciężaru to raczej w spodniach nie będę nosić

Pozdrawiam

Teraz będzie nowy blitzwolf wychodził 10k z qc 3.0

Ja już zamówiłem, akurat tej marce można zaufać w ciemno, najwyższa jakość.

I kupując na Banggood nie ryzykujesz żadnym fejkiem bo to należąca do nich marka.