Skocz do zawartości

Gdzie kupić Xiaomi Mi5 ? Czy warto dopłacać do wersji 64 ?


hesoyam

Rekomendowane odpowiedzi

też zastanawiam się nad kupnem Mi5 64 gb. trochę boję się zaryzykować i kupić w chinach ze względu na możliwość nałożenia vatu, a dopłacając w zasadzie 100-200 zł można kupić Oneplus 3 (który ma więcej ramu ale podbono gorszy wyświetlacz). na razie czekam na okazję :) wersja kolorystyczna jest mi obojętna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja powiem tak, zamowilem z Chin i jestem rewelacyjnie zadowolony. Zamowilem u mojego stalego sprzedawcy oczywiscie wersja 64GB. Przesylka DHL obnizyl mi jeszczd cene. Przesylka za 2 dni u mnie. VAT? Nalozyli. Ale ile? 28zl do przezycia. :)

Dziekuje pozdrawiam Mi5 super.

Tylko mam pare osobistych zastrzezen i tyle :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ilu kupujących tyle różnych cen. Zależy od kursu waluty w jakiej kupujemy. Akurat teraz jest bardzo dobry okres na $ amerykańskiego bodaj 3,82. Jak ja kupowałem a było to ok. miesiąca temu był po 4,01 + koszty przewalutowania na PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam
Niebawem będę kupował Mi5,z wielu ofert wybrałem Ibuygo,stad nasuwa mi się parę pytań.Byłbym wdzięczny,gdyby ktoś łopatologicznie mi wytłumaczył to wszystko.Po pierwsze,czy jest jakaś ogromna różnica miedzy wersja 3/32 a 3/64.Drugie pytanie,najważniejsze ,cena 3/64 z wysyłką z Eu wynosi 473$ (ex390 Vat),reasumując,całkowity koszt wyniósłby 473$ (już z ewentualnie Vatem) czy po prostu byłaby opcja za 390$ i pradopodobienstwo narzucenia Vatu.
Z góry dzieki za odpowiedz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polestar a zapełniłeś kiedyś na full telefon który miał 32GB pamięci? Jak tak to bierz 64GB. Czarny 32Gb jest teraz za 303,29 euro + 4,50 za dodatkową gwarancję i zostaje kwestia wysyłki. DHL 18.90 plus 1,80 za ubezpieczenie paczki i jak chcesz 15,39 ubezpieczenia przed vatem co osobiście bym zaznaczył bo to jakieś 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na oferte Goldwaya?

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-5-15-1920x1080-16MP-4-Axis-OIS-Camera/311331_32611785137.html

Wychodzi 350 usd z EU Express czyli nie dość, że kurier to jeszcze będzie bez VATu. Ewentualne późniejsze opłaty za wysyłki gwarancyjne tj. 30zł do Chin i 12usd za powrotną trochę przerażają ale i tak nie jest źle bo serwis mają dobry.

Sam sie chyba skusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 32GB to za mało. Zamówiłem wersję 3/64GB u Goldwaya 25.08 z  EU Expres bez vatu. Telefon został wysłany 26.08, dzisiaj (7.09) telefon doszedł. Całość wyniosła mnie 332,72$ (358$ minus 25,28$ cashback z GA), dolary kupowałem po kursie 3,81, więc końcowa cena w zł to 1268 zł (przy obecnych cenach o kursach można go dostać za 1240 zł z EU Express bez VAT lub 1130 zł ze zwykła przesyłka). Za Oneplus 3 z ubezpieczeniem od vatu trzeba zapłacić w przeliczeniu około 1700 zł (lub 1799 zł z europy), różnica cenowa jak dla mnie ogromna. Jednak z tego co widzę, ludzie płacą maksymalnie 70 zł vatu za ten model (a niektórzy nawet 30 zł), więc nie wiem, czy to całe ubezpieczenie ma sens.

Sam telefon jest świetny, szkoda tylko, że nie ma hybrydowego slotu na kartę sim/kartę microsd, wtedy na pewno wziąłbym wersję 32GB, którą można kupić poniżej 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mifan napisał:

Tylko na telefonyzchin.pl  ja swoj dostalem w 24h.  Orginalny system z pełnym polskim jezykiem MIUI8. Cena jak z chin i profesjonalna obsługa. 

1650zł za wersję 3/64 no to rzeczywiście cena jak z chin, gdzie od Goldiego jest za 1300zł z kurierem bez vatu xD

Smutne, że musicie się reklamować w tak żenujący sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zunio84 napisał:

Czy na iBuygou do Mi5 dają oryginalną ładowarkę z adapterem czy może podmieniają na europejską?

Ładowarka oryginalna z wtykami chińskimi i do tego adapter wtyczki europejski (tragiczne wykonanie)

Polecam dokupić http://www.skross.com.pl/single-travel-adapter-europe/

Edytowane przez wojtrac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...